ASUS yanlışlıkla ZenFone 10’un fiyatını sızdırdı

Aamir Siddiqui / Android Otoritesi TL;DR ASUS, Zenfone 10 için kullanıcılardan kamera körlüğü testi yoluyla geri bildirim almaya davet ediyor. Promosyonun hüküm ve koşulları yanlışlıkla telefonun fiyatını sızdırdı. ASUS Zenfone 10, temel varyantı için 749 dolardan başlayabilir. ASUS Zenfone 9, harika performansı, harika kameraları ve boyutuna göre şaşırtıcı derecede iyi pil ömrüyle geçen yıl piyasaya […]

ASUS yanlışlıkla ZenFone 10’un fiyatını sızdırdı

Aamir Siddiqui / Android Otoritesi

TL;DR

  • ASUS, Zenfone 10 için kullanıcılardan kamera körlüğü testi yoluyla geri bildirim almaya davet ediyor.
  • Promosyonun hüküm ve koşulları yanlışlıkla telefonun fiyatını sızdırdı.
  • ASUS Zenfone 10, temel varyantı için 749 dolardan başlayabilir.

ASUS Zenfone 9, harika performansı, harika kameraları ve boyutuna göre şaşırtıcı derecede iyi pil ömrüyle geçen yıl piyasaya sürülen en iyi kompakt telefonlardan biriydi. ASUS, bu yıl Zenfone 10’u takip etmeyi umuyor ve selefinden aynı sihrin bir kısmını yakalamayı umuyor. Zenfone 10’un fiyatları doğrudan ASUS’tan sızdırıldığından ve beklenenden daha ucuz olabileceğinden, ASUS hayranları için ufukta bazı iyi haberler olabilir.

ASUS kısa süre önce bir İnternet sitesi Zenfone 10’un kamerası için kör testi kolaylaştırmak için. Web sitesi, kullanıcıları bir dizi fotoğrafa oy vermeye davet ediyor ve aynı konuda alınan geri bildirimler, yaklaşan telefonun kamerasını ayarlamaya yardımcı olacak. Kullanıcılar ayrıca piyasaya sürüldükten sonra bir Zenfone 10 kazanmak için şanslı bir çekilişe katılacaklar.

Gözler Zenfone 10'da

Kartal gözlü meraklı Wichaya Poka, web sitesindeki hüküm ve koşulların aslında Zenfone 10’un yaklaşık perakende satış değerini 749 $ olarak açıkladığını fark etti.

Gözler Zenfone 10'un Sızan Fiyatlandırmasında

Aamir Siddiqui / Android Otoritesi

C. ASUS, bu Promosyonun ödülü olarak toplamda üç (3) Zenfone 10 (her biri bir “Ödül”) sağlar. Her Ödülün yaklaşık perakende değeri 749 USD’dir.

İfade, farklı bir fiyat için yer bırakıyor, ancak ASUS’un Zenfone 9’un lansman fiyatı etrafında gezineceği ve büyük ölçüde farklı bir şey yapmayacağı sonucuna varmak güvenli. Genellikle promosyon yarışmalarından ödül olarak verilen telefonlar temel varyanttır, bu nedenle ASUS’un kendi sözlerine inanılacaksa Zenfone 10’un 749 dolardan başladığını görmeyi umabiliriz.

Zenfone 9, temel 8GB/128GB sürümü için 699$, 8GB/256GB sürümü için 749$ ve 16GB/256GB sürümü için 799$ olarak geldi. Zenfone 10 için sızan fiyatlandırma, RAM veya depolama varyantından bahsetmiyor, bu nedenle, önceki sızıntılar telefonun 16GB RAM ve 256GB ve 512GB dahili depolama seçenekleriyle geleceğinden bahsettiği için telefonun fiyat artışı görüp görmediği konusunda bir sonuca varamıyoruz. .

Zenfone 10’un daha büyük 6,3 inç 120 Hz AMOLED ekran, Snapdragon 8 Gen 2 SoC ve öne çıkan özellikleri OIS’li 200 MP birincil kamera ile gelmesi bekleniyor. 67W hızlı şarj destekli 5.000mAh bataryaya sahip olması beklenen telefon, IP68 derecesine de sahip olabilir. Telefonun piyasaya sürülmesi ve bu özelliklerden hangisinin ortaya çıktığını görmek için birkaç ay daha beklememiz gerekecek.


Bahşiş için Wichaya Poka’ya teşekkürler!

ASUS yanlışlıkla ZenFone 10’un fiyatını sızdırdı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow