20 $ karşılığında NatureID ile binlerce bitkiyi tanımlayın

TL;DR: Daha iyi bir bitki ebeveyni olmak ister misiniz? 23 Nisan’dan itibaren NatureID Bitki Tanımlama Premium Planına ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ yerine sadece 19,99 $ karşılığında. Bu %66’lık bir tasarruf demektir. Çiçekler açtıkça ve güneş her gün daha geç batarken, birçok insanın neden doğayı sevdiğini görmek kolaydır. Herkes güzel bir […]

20 $ karşılığında NatureID ile binlerce bitkiyi tanımlayın

TL;DR: Daha iyi bir bitki ebeveyni olmak ister misiniz? 23 Nisan’dan itibaren NatureID Bitki Tanımlama Premium Planına ömür boyu abonelik alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ yerine sadece 19,99 $ karşılığında. Bu %66’lık bir tasarruf demektir.


Çiçekler açtıkça ve güneş her gün daha geç batarken, birçok insanın neden doğayı sevdiğini görmek kolaydır. Herkes güzel bir çiçeği, ağacı veya bitkiyi takdir edebilir, ancak pek çoğu onları nasıl tanımlayacağını ve onlara nasıl bakacağını bilmiyor. Kitapları karıştırmak veya çevrimiçi cevaplar aramak yerine, NatureID ile bölgenizdeki bitkileri tanımak için kendinizi eğitin. Bu bitki tanımlama uygulaması 14.000’den fazla bitkiyi tanıyabilir(yeni bir sekmede açılır) saniyeler kadar kısa bir sürede. Ömür boyu abonelik için yalnızca 19,99 ABD doları (kayıtlı 59,99 ABD doları) olan web’deki en iyi fiyat için göz atın.

Tek fotoğraflı bitki tanımlama

Nature ID, bitkileri tanımlamak, hastalıkları teşhis etmek ve bitki bakımı ipuçlarını paylaşmak için yapay zekanın gücünü kullanır. İşte nasıl çalıştığı:

  1. Tanımlamak veya hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz bir bitki bulun. NatureID birden fazla üzerinde çalışır 14.000 iç veya dış mekan bitkisi(yeni bir sekmede açılır).

  2. iPhone’unuzda NatureID uygulamasını açın ve bitkinin bir fotoğrafını çekin. Bunun yerine film rulonuzdan bir resim de yükleyebilirsiniz.

  3. Ardından NatureID, tanıdığı bitki hakkında bir öneride bulunur. Doğruluğunu doğrulamak için önerilen bitkiyi fotoğrafınızdaki bitkiyle karşılaştırın.

  4. Tesis hakkında ek bilgi almak için ‘Daha fazla bilgi edinin’ seçeneğine dokunun.

En sevdiğiniz yürüyüş yolunda sıralanan çiçekleri belirlemek veya bir fidanlıktaki ev bitkilerini araştırmak isteyebilirsiniz. NatureID, doğru toprağı, suyu ve gübreyi nasıl seçeceğiniz konusunda size rehberlik edebilir, böylece bazı olumsuzluklardan kaçınabilirsiniz. Birçok bitkinin hayatta kalmamasının yaygın nedenleri(yeni bir sekmede açılır) evinde.

Uzmanlardan öğrenin

NatureID, botanikçiler ile işbirliği içinde oluşturulduğundan, bitkilerinizin teşhis ve bakımına da yardımcı olabilir.(yeni bir sekmede açılır). İyi durumda görünmeyen bir ev bitkiniz varsa, NatureID bitkinizi tekrar sağlıklı hale getirmek için sorunu ve olası çözümleri anlamanıza yardımcı olabilir. Uygulama içinde sulama ve besleme hatırlatıcıları ayarlamak için NatureID’nin bitki günlüğünü de kullanabilirsiniz.

NatureID Bitki Tanımlama Premium Planı ile doğa ile bağlantı kurmak sadece bir dokunuş uzağınızda(yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için yalnızca 19,99 ABD Doları (kayıt değeri 59,99 ABD Doları) karşılığında ömür boyu abonelik alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory