2008 Strong Bad flash oyunu artık Steam’de oynanabilir

Dangeresque: Roomisode Triangulate, 2008 flash tarayıcı oyunu, PC için bir remaster aldı. İşaretle ve tıkla macera oyunu artık şu adreste mevcut: Buhar ve itch.io – potansiyel bir iOS sürümünün gelmesiyle – ve tamamen yeni grafikler, animasyonlar, ara sahneler ve eksiksiz seslendirme ile yeniden düzenlendi ve genişletildi. Aptal piksel oyununda oyuncular, “dünyanın en büyük özel dedektifi/sahte […]

2008 Strong Bad flash oyunu artık Steam’de oynanabilir

Dangeresque: Roomisode Triangulate, 2008 flash tarayıcı oyunu, PC için bir remaster aldı.

İşaretle ve tıkla macera oyunu artık şu adreste mevcut: Buhar ve itch.io – potansiyel bir iOS sürümünün gelmesiyle – ve tamamen yeni grafikler, animasyonlar, ara sahneler ve eksiksiz seslendirme ile yeniden düzenlendi ve genişletildi.

Aptal piksel oyununda oyuncular, “dünyanın en büyük özel dedektifi/sahte polisi” Dangeresque rolünü üstlenirken, o üç lokmalık “Roomisodes”ta bulmacalar çözer.

Roomisode 1’de, oyuncuların The Chief’ten hapis cezası almamak için çözülmemiş bir davayı sahte bir şekilde çözmesi gerekecek; İkinci oda bölümünde Renaldo karakteriyle bir takım çalışması yer alacak; son bölüm ve bulmaca, kötü polisi Perducci için bir güvenlik yan işi ile görevlendirir.

Her oda, çözülmesi gereken kendi bulmacaları olan mini, ayrı, bağımsız bir hikayedir. Yol boyunca, oyuncu ayrıca bir dizi başka eksantrik karakterle tanışacak ve aynı zamanda seviyeye özel öğeler de toplayacaktır.

bu tehlikeler oyunlar bir yan ürün Güçlü Kötü, Matt ve Mike Chapman namı diğer The Brothers Chaps tarafından oluşturulan bir dizi animasyonlu flash video olan Homestar Runner’dan alınmıştır. Matt, diziyi birlikte yaratmanın yanı sıra karakteri seslendirdi.

Çift, o günlerde -tam olarak neredeyse 15 yıl önce- YouTube’da dikkat çekiyordu ve en çok komedi videoları ve animasyonları ve tabii ki Güçlü Kötü. Bölümler YouTube’da izlenmeye devam ediyor.

2008’den ilham alan başka bir oyun Strong Bad’in Çekici İnsanlar İçin Harika Oyunu: 1. Sezon Telltale’den şu adreste de mevcuttur: Buhar Şu anda. Bu bir yeniden düzenleme değil, aynı şekilde deneyimleyebileceğiniz orijinal flash oyunun bir bağlantı noktasıdır.

2023, oyunlar için büyük bir yıl olacak gibi görünüyor, işte en iyi seçimlerimiz en iyi bilgisayar oyunları şimdiye kadar yılın.

Teknory