2023 Yılının Kuzey Amerika Otomobili Serisi, EV’ler İçin Temiz Bir Tarama Değildi

Elektrikli araçlar, fuarda sunulan üç gongtan ikisini kapmayı başardı. Kuzey Amerika Yılın Aracı Ödülleri. Talep gören Ford F-150 Lightning, Kuzey Amerika’da Yılın Kamyonu ödülünü aldı. F-150 Lightning’in geleneksel muadili daha önce kamyon kategorisini birkaç kez kazanmıştı. Elektrikli kamyonlardan birine sahip olmak istiyorsanız, geçici olarak şansınız olmayabilir. Arz sıkıntısına çok sayıda faktör katkıda bulundu ve talep […]

2023 Yılının Kuzey Amerika Otomobili Serisi, EV’ler İçin Temiz Bir Tarama Değildi

Elektrikli araçlar, fuarda sunulan üç gongtan ikisini kapmayı başardı. Kuzey Amerika Yılın Aracı Ödülleri. Talep gören Ford F-150 Lightning, Kuzey Amerika’da Yılın Kamyonu ödülünü aldı. F-150 Lightning’in geleneksel muadili daha önce kamyon kategorisini birkaç kez kazanmıştı. Elektrikli kamyonlardan birine sahip olmak istiyorsanız, geçici olarak şansınız olmayabilir. Arz sıkıntısına çok sayıda faktör katkıda bulundu ve talep gülünç derecede yüksek. Ford daha önce, kafa derisi yüzen veya bazı durumlarda test modellerini satan bayileri tehdit etmişti. Şirket ayrıca, birikmiş büyük siparişlerini yerine getirmeye çalışırken, amiral gemisi elektrikli kamyonunun siparişlerini de askıya aldı.

Bir EV, Kuzey Amerika Yılın Hizmet Aracı ödülünü de aldı. Kia EV6, geniş bir özellik yelpazesine ve makul bir fiyata sağlam bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla elektrikli motora geçmek isteyenler için sağlam bir ana seçenek sunuyor. Ana ödül, benzinle çalışan Honda’nın lüks serisinden bir hatchback olan Acura Integra’ya verildi.

Gaz motorları söz konusu olduğunda, Integra oldukça çevre dostudur; Sürekli değişken şanzımanlı versiyonu tercih ederseniz, 1,5 litrelik motoru galon başına 30/37/33 mil yakıt ekonomisi elde edecek. Integra, 2006’da durdurulduktan sonra da geri dönüş yapıyor. Vahşi doğada geçen 16 yılın ardından, inanılmaz derecede sağlam, çok yönlü bir araç olarak geri döndü. Son zamanlardaki elektrikli araç yutturmacasına rağmen, Acura Integra’nın ödülünü ve bu yıl kazanacağı diğer her şeyi hak ettiğini iddia etmek yeterince kolay.

Teknory