2024 Chevrolet Colorado ZR2 Bison, Orta Ölçekli Kamyonete AEV Off-Road Yükseltmesi Veriyor

Daha büyük 35 inçlik uzun lastiklere yer açan Bison, standart ZR2’den 1,5 inç daha yüksek bir süspansiyona biniyor, bu da sınıfında lider 12,2 inçlik toplam yerden yüksekliğe eşit. Hem ZR2 hem de Bison’daki süspansiyonun odak noktası, mükemmel Multimatic DSSV şok amortisörleridir. Bununla birlikte, 2024 için Bison, aşırı arazi koşullarında süspansiyonun dibe vurmasını önleyen bir dizi […]

2024 Chevrolet Colorado ZR2 Bison, Orta Ölçekli Kamyonete AEV Off-Road Yükseltmesi Veriyor

Daha büyük 35 inçlik uzun lastiklere yer açan Bison, standart ZR2’den 1,5 inç daha yüksek bir süspansiyona biniyor, bu da sınıfında lider 12,2 inçlik toplam yerden yüksekliğe eşit. Hem ZR2 hem de Bison’daki süspansiyonun odak noktası, mükemmel Multimatic DSSV şok amortisörleridir. Bununla birlikte, 2024 için Bison, aşırı arazi koşullarında süspansiyonun dibe vurmasını önleyen bir dizi Multimatic sarsıntı amortisörü ekliyor – piyasadaki fabrikadan bu şekilde donatılmış tek kamyon.

Bison’ın bir nesneye çarpması gibi pek olası olmayan bir durumda, mekanik bileşenleri korumak için bir boron çelik koruma plakaları koleksiyonu var ve kapıların altında bir çift kaya kaydırıcı, külbütör panellerinin hasar görmesini önlüyor.

Bison ayrıca, markanın geleneksel papyon ambleminin akıllı bir uyarlaması olan Chevy’nin “Flowtie” ön rozetini de takıyor, ancak ızgaradan radyatöre daha iyi hava akışı sağlamak için orta bölüm kaldırıldı. Beklendiği gibi, koltuk başlıkları da dahil olmak üzere önemli miktarda AEV çapraz markalama mevcut. Kargo yatağı için püskürtmeli yatak astarı ve kabin halısını korumak için her türlü hava koşuluna uygun zemin kaplamaları standarttır.

Kamyon zaten özelliklerle dolu olarak gelse de, açılır tavan ve daha lüks kabin döşemesi gibi bir avuç isteğe bağlı ekstra var. 2024 Bison’un fiyatı henüz açıklanmadı, ancak standart ZR2 48.295 $’dan başlıyor (varış ücreti dahil). Giden ikinci nesil Bison’un ZR2’ye göre yaklaşık 4.500 $ primle işlem gördüğünü unutmayın, bu nedenle 2024 için benzer bir ölçüm varsaymak muhtemelen güvenlidir.

Teknory