2023’te Kullanılacak En İyi 3 iPhone VPN Uygulaması

ExpressVPN, iPhone kullanıcılarının yanı sıra masaüstü ve Android internet taraması için piyasadaki en iyi seçenektir. ExpressVPN, bir kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi, internet bağlantısının güvenliğini basitleştiren tek bir uygulamada toplar. ExpressVPN, yaklaşık 3.000 sunucudan oluşan bir ordu ordusu aracılığıyla internete güvenli erişim sağlar. Kullanılabilir sunucuların sayısı, bir VPN hizmeti düşünüldüğünde önemli bir istatistiktir. Daha az […]

2023’te Kullanılacak En İyi 3 iPhone VPN Uygulaması

ExpressVPN, iPhone kullanıcılarının yanı sıra masaüstü ve Android internet taraması için piyasadaki en iyi seçenektir. ExpressVPN, bir kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi, internet bağlantısının güvenliğini basitleştiren tek bir uygulamada toplar.

ExpressVPN, yaklaşık 3.000 sunucudan oluşan bir ordu ordusu aracılığıyla internete güvenli erişim sağlar. Kullanılabilir sunucuların sayısı, bir VPN hizmeti düşünüldüğünde önemli bir istatistiktir. Daha az oyuncunun oturum açmış olduğu bir oyun sunucusuna bağlanmanın size daha akıcı bir oyun deneyimi sunması gibi, VPN bağlantıları da sunucu çok kalabalık olmadığında en iyi sonucu verir. Bu nedenle, bir VPN ne kadar çok sunucu sağlarsa, muhtemelen o kadar iyi isteğe bağlı kapsama alanı görürsünüz. 3.000 sağlam bir sayı ama yapbozun sadece bir parçası. Diğer bir önemli özellik coğrafi çeşitliliktir. ExpressVPN, 94 ülkede bağlantı konumları sağlayarak kullanıcılara VPN pazarındaki en iyi kapsama ağlarından birini sağlar. ExpressVPN müşterilerine, hizmetin çevrimiçi güvenlik ve şifreleme protokollerinde en iyiyi sunduğunu ve ayrıca kullanıcı verilerinin günlüklerini tutmadığını bildirir. Bu nedenle, pek olası olmayan bir veri ihlali durumunda, kullanıcının hizmeti kişisel kullanımına ilişkin veriler mevcut değildir.

ExpressVPN, güvenli internet bağlantısında altın standarttır çünkü markanın sterlin performans kaydının yanı sıra 24 saat destek sunar. Kullanıcıların fazla yardıma ihtiyacı yoktur, ancak bir kesinti durumunda, ExpressVPN ekibinin, güvendiğiniz erişimi eski haline getirme sürecinde size rehberlik edebileceğini bilmek güzel.

Teknory