OPPO’nun En Son Katlanabilir Telefonu, Tıpkı Selefi Gibi Bir Alay

Oppo’nun yeni katlanabilir savaşçısı, cilalı kasasının altında bazı ciddi donanımları da barındırıyor. Arkada, ultra geniş fotoğrafçılık için 8 megapiksellik bir snapper’ın yanında oturan 50 megapiksellik bir Sony kamera var. Özçekimler ve görüntülü aramalar için oldukça güçlü bir 32 megapiksel sensör elde edersiniz. İçeride MediaTek’in üst düzey Dimensity 9000+ SoC’si, 8 GB RAM ve 256 GB […]

OPPO’nun En Son Katlanabilir Telefonu, Tıpkı Selefi Gibi Bir Alay

Oppo’nun yeni katlanabilir savaşçısı, cilalı kasasının altında bazı ciddi donanımları da barındırıyor. Arkada, ultra geniş fotoğrafçılık için 8 megapiksellik bir snapper’ın yanında oturan 50 megapiksellik bir Sony kamera var. Özçekimler ve görüntülü aramalar için oldukça güçlü bir 32 megapiksel sensör elde edersiniz. İçeride MediaTek’in üst düzey Dimensity 9000+ SoC’si, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş. Android 13, şirketin kendi ColorOS 13.0 dış görünümü ile yazılım tarafındaki işleri halleder.

Find N2 Flip’in 4.300 mAh pili, Samsung’un Galaxy Z Flip 4’ünden çok daha hızlı olan 44W hızlı şarjı destekler. Oppo, 44W SuperVOOC teknolojisinin, pilin tamamen şarj olurken yalnızca 23 dakikada boştan %50’ye gitmesini sağladığını söylüyor bir saatten az sürer. Parmak izi sensörü ayrıca güç düğmesinin içine entegre edilmiştir, 5G ve Wi-Fi 6 ise bağlantı bölümünü yönetir.

Oppo, Find N2 Flip’i Astral Siyah ve Ayışığı Moru süslemelerle sunacak. Tüm avantajlarına rağmen, Oppo bir kez daha ABD pazarını atlıyor ve bunun yerine Asya ve Avrupa’ya odaklanacak. Bu arada, ABD’de yaşıyorsanız karşılaştırılabilir tek seçeneğiniz Samsung’un Galaxy Z Flip serisi ve Motorola’nın RAZR’ı.

Teknory