2023’te Şimdiye Kadar Çıkan En İyi Nintendo Switch Oyunları

“Nuclear Blaze” yeni bir oyun değil. Ne de olsa, ilk olarak 2021’de PC için piyasaya sürüldü. Ancak 2D aksiyon-macera oyunu, 2023 yılının Nisan ayında Nintendo Switch ve PlayStation 4’e geldi ve ilk kez konsollarda kullanıma sunuldu. Deepnight Games tarafından geliştirilen oyun, oyuncuları gizli bir askeri üste çıkan bir dizi yangını araştıran yalnız bir itfaiyecinin yerine […]

2023’te Şimdiye Kadar Çıkan En İyi Nintendo Switch Oyunları

“Nuclear Blaze” yeni bir oyun değil. Ne de olsa, ilk olarak 2021’de PC için piyasaya sürüldü. Ancak 2D aksiyon-macera oyunu, 2023 yılının Nisan ayında Nintendo Switch ve PlayStation 4’e geldi ve ilk kez konsollarda kullanıma sunuldu. Deepnight Games tarafından geliştirilen oyun, oyuncuları gizli bir askeri üste çıkan bir dizi yangını araştıran yalnız bir itfaiyecinin yerine koyuyor. Karşılaştığı alevleri söndürmek için bir hortum kullanan oyun, oyuncular yangınları söndürürken ve potansiyel tehditlerden kaçarken yandan kaydırmalı bir Metroidvania oyunu gibi oynuyor.

Sürekli genişleyen alevleri yönetmek, “Nuclear Blaze”in önemli bir unsurudur çünkü yangının kontrolden çıkmasına izin vermek seviyede ilerlemeyi neredeyse imkansız hale getirir. Ancak oyuncuların, yalnızca belirli noktalarda yeniden doldurulabilen su kaynaklarını da dikkatli bir şekilde yönetmesi gerekir. Bu, güvende kalmak için yaptığınız her hareketi düşünmeniz gereken bir ikileme neden olur.

“Nuclear Blaze”in gerçekten üstün olduğu nokta, hikayesidir. Askeri üssün tam doğası ve yangının kaynağı, tesise doğru ilerledikçe yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Hayatta kalanları kurtarmak ve notları keşfetmek tam olarak neler olduğunu ortaya koyuyor. Nispeten kısa bir oyun süresi, harika bir müzik ve çok sayıda zorluk seçeneği ile “Nuclear Blaze” her yaştan oyuncunun keyifle oynayabileceği bir oyundur.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow