2023’te Takımınız İçin En İyi 5 Slack Alternatifi

Microsoft ekipleri popüler bir Slack alternatifi değildir çünkü çoğu rakipten daha yerleşik bir marka adına sahiptir. Gerçekten sağlam, çok yönlü bir üretkenlik ve iletişim platformudur. Microsoft, yüzyılın başlarında Apple ve Google’ın mobil internete hakim olmaya başlamasıyla bocalıyor gibi görünse de, eski teknoloji devi o zamandan beri kendisini bulut bilişimde önemli bir oyuncu olarak yeniden ortaya […]

2023’te Takımınız İçin En İyi 5 Slack Alternatifi

Microsoft ekipleri popüler bir Slack alternatifi değildir çünkü çoğu rakipten daha yerleşik bir marka adına sahiptir. Gerçekten sağlam, çok yönlü bir üretkenlik ve iletişim platformudur. Microsoft, yüzyılın başlarında Apple ve Google’ın mobil internete hakim olmaya başlamasıyla bocalıyor gibi görünse de, eski teknoloji devi o zamandan beri kendisini bulut bilişimde önemli bir oyuncu olarak yeniden ortaya koydu. Teams, bu stratejinin başarılı bir uzantısı haline geldi.

OneDrive da dahil olmak üzere Microsoft Office ile sorunsuz bir şekilde entegre olan Teams, birçok alternatifin sağlayamadığı hepsi bir arada özelliği sunar. Ayrıca video, sesli arama, özel sohbet dizileri ve ekran paylaşma ve kaydetme özelliklerine sahip video konferansı içeren iyi tasarlanmış bir grup sohbet işlevi sunar.

iOS, macOS ve Android (Windows’a ek olarak) gibi rakip platformlarda kullanılabilen Teams şimdiden günlük 270 milyon kullanıcıya ulaştı. Abonelik, 100’e kadar video katılımcısı ve yarım milyon sohbet kullanıcısı için ücretsizdir ve sınırsız mesaj geçmişi, 5 GB kişisel depolama ve 10 GB paylaşımlı depolama içerir. Ücretli katmanlar, tüm Teams özelliklerine sınırsız erişim sağlar ve kullanıcı başına aylık 4 ila 22 ABD doları tutarındadır. Ancak platform, özellikle ofis çapındaki altyapınıza entegre edildiğinde daha kullanıcı dostu olabilir ve bu da verimliliği engelleyebilir.

Teknory