Yeni Ekran Görüntüleri ve Yeniden Yapım Özet Videosu ile Final Fantasy VII Yeniden Doğuşuna Hazırlanın

Final Fantasy VII Rebirth Şubat ayında geliyor ve bu da ufukta çok da uzak değil, bu nedenle Square Enix, oyuncuları selefi Final Fantasy VII Remake’in sinematik tazelemesiyle hazırlıyor. Şirket bunu, Highwind zeplininin ilk bakışı da dahil olmak üzere bir dizi yeni ekran görüntüsü ve sanat eseriyle eşleştiriyor. Videoda Red XIII’ün 2020 macerasının genel hatlarını anlattığı […]

Yeni Ekran Görüntüleri ve Yeniden Yapım Özet Videosu ile Final Fantasy VII Yeniden Doğuşuna Hazırlanın

Final Fantasy VII Rebirth Şubat ayında geliyor ve bu da ufukta çok da uzak değil, bu nedenle Square Enix, oyuncuları selefi Final Fantasy VII Remake’in sinematik tazelemesiyle hazırlıyor. Şirket bunu, Highwind zeplininin ilk bakışı da dahil olmak üzere bir dizi yeni ekran görüntüsü ve sanat eseriyle eşleştiriyor.

Videoda Red XIII’ün 2020 macerasının genel hatlarını anlattığı görülüyor. Karakterlerin daha ince ayrıntılarına ve arka planına değinmese de, Rebirth’e tamamen yeni gelen biri yerine Remake oynayan hayranlar için belki daha iyi bir hatırlatma olarak sunulan iyi bir özet sağlar. Ne yazık ki özet, Rebirth’te partiye katılan Yuffie’yi tanıtan Intermission genişletmesindeki olaylara değinmiyor, dolayısıyla yabancı oyuncuların bu konuda kendi ödevlerini yapması gerekecek.

Square, Aerith’i Highwind’in önünde tasvir eden bir sanat eseri de dahil olmak üzere bazı yeni görseller yayınladı. Ekran görüntülerinde Kalm kasabası, çağrı Kujata, terk edilmiş Mythril Madeni ve birkaç yan karakter gösteriliyor. Ah, Chadley de orada.

Final Fantasy VII Rebirth, PlayStation 5 için 29 Şubat’ta çıkıyor. Bu videoda oyunun iki demosunu oynamamızı izleyebilir ve uygulamalı izlenimlerimizi buradan okuyabilirsiniz. Square Enix ile yapılan bu röportajda Rebirth’ün yakıcı sorularından bazılarının yanıtlarını da alabilirsiniz.

Teknory