Fransa Açık canlı yayını: Roland Garros’u ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Fransa Açık’ı ücretsiz olarak canlı yayınlayın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir. En büyük ve en iyi toprak kort tenis şampiyonası burada ve bu, dünyanın […]

Fransa Açık canlı yayını: Roland Garros’u ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile Fransa Açık’ı ücretsiz olarak canlı yayınlayın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir.


En büyük ve en iyi toprak kort tenis şampiyonası burada ve bu, dünyanın her yerindeki tenis hayranlarının yayın yapmanın bir yolunu arayacakları anlamına geliyor. Görünüşe göre bu devasa spor anlarını izlemek asla kolay değil. Neden böyle? Buna cevap veremiyoruz, ancak akışla ilgili sorunlarınız için size bazı çözümler sağlayabiliriz.

Roland Garros’u dünyanın herhangi bir yerinden izlemekle ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Fransa Açık nedir?

Roland-Garros olarak da bilinen Fransa Açık, Fransa’nın Paris kentindeki Stade Roland Garros’ta iki hafta boyunca düzenlenen büyük bir tenis turnuvasıdır. Toprak zeminde düzenlenen tek Grand Slam turnuvasıdır ve kronolojik olarak yıllık dört Grand Slam turnuvasının ikincisidir.

Şu anki tekler şampiyonları Rafael Nadal ve Iga Swiatek.

Fransa Açık ne zaman?

2023 Fransa Açık elemeleri 22 Mayıs’ta başlıyor ve 26 Mayıs’a kadar devam ediyor. Ana kura çekimi 28 Mayıs’ta başlıyor ve 10 Haziran hafta sonu tek erkekler ve bayanlar finalleri yapılacak. Burada şikayet yok.

2023’te Fransa Açık’ı nerede izleyebilirsiniz?

Küresel Roland Garros kapsamı sunan tek bir yayın veya internet yayını hizmeti yoktur. Bunun yerine, konumunuzdaki seçeneklere göz atmanız gerekir:

 • Avustralya – 9şimdi (ücretsiz)

 • Avusturya — ServusTV (ücretsiz)

 • Belçika — RTBF (ücretsiz)

 • Brezilya — SporTV

 • Kanada — RDS veya TSN

 • Fransa — Fransa Televizyonları (ücretsiz) veya Prime Video

 • Yeni Zelanda — Gökyüzü

 • İsviçre – SRG SSR (ücretsiz)

 • Birleşik Krallık — Eurosport

 • ABD — NBC, Peacock, Tennis Channel veya Bally Sports

Burada belirtilmesi gereken en önemli şey, bu hizmetlerin çoğunun ücretsiz olmamasıdır. Dünyanın birçok ülkesindeki tenis tutkunlarının Roland Garros’u izlemek için belirli bir hizmete abone olmaları gerekecek. Başka bir ülkedeki ücretsiz bir akış hizmetine bağlanmak için bir VPN kullanmadığınız sürece durum böyledir. Bu işlem aslında çok hızlı ve kolaydır ve önde gelen VPN’lerin sunduğu para iade garantilerinden yararlanırsanız herhangi bir ödeme yapmanızı gerektirmez.

Fransa Açık’ı ücretsiz olarak canlı yayınlayabilir misiniz?

İyi haber şu ki, Roland Garros’u ücretsiz olarak izlemek tamamen mümkün, ancak biraz çaba göstermeye istekli olmanız gerekiyor. Birçok ülke ücretsiz Roland Garros akışı sunuyor, ancak izlemek için bu ülkelerden bağlanmanız gerekiyor. Bu sorunu çözmenin tek yolu bir VPN kullanmaktır. Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir ülkedeki güvenli bir sunucuya bağlayabilir, yani aşağıdaki basit adımları izleyerek turnuvayı dünyanın her yerinden ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz:

 1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve ücretsiz Roland Garros akışı sunan bir konumdaki (Avustralya, Avusturya, Belçika, Fransa, vb.) bir sunucuya bağlanın

 4. Tercih ettiğiniz akış platformuna bağlanın

 5. Roland Garros’u dünyanın her yerinden izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak oldukça cömert para iade garantisi sunma eğilimindedirler. Bu garantileri kullanarak paranız ile taahhütte bulunmadan Roland Garros izleyebilirsiniz.

Fransa Açık’ı izlemek için en iyi VPN hangisidir?

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve yardımcı müşteri desteği sayesinde spor akışı için en iyi seçimdir. Ayrıca sağlam bir gizlilik politikası vardır, bu nedenle akış sitelerinin engellemesini kaldırırken verileriniz güvende olur.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Roland Garros izlemek için kaydolabilir ve ardından yatırımınızı zahmetsizce geri kazanabilirsiniz. Bu sayede tüm turnuvayı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

ExpressVPN ile Roland Garros’u ücretsiz izleyin.

Teknory