2024 Porsche Cayenne Çarpıcı Bir Gösterge Paneli Yükseltmesi Sunuyor

Bilgi-eğlence için ana ekran, Taycan’ın kullandığı ekrana benzer şekilde navigasyonunuzu ve müziğinizi gösteren 12,3 inçlik bir ekrandır. Bunun altına, Porsche klima kontrollerini koydu. Pek çok eski tarz dişli kutusunu mutlu edecek bir hareketle Porsche, klimayı ve ısıyı kontrol etmek için fiziksel düğmeler kullandı. Porsche Ön koltukta oturan sürücüler, kabinin yolcu tarafında isteğe bağlı 10,9 inçlik […]

2024 Porsche Cayenne Çarpıcı Bir Gösterge Paneli Yükseltmesi Sunuyor

Bilgi-eğlence için ana ekran, Taycan’ın kullandığı ekrana benzer şekilde navigasyonunuzu ve müziğinizi gösteren 12,3 inçlik bir ekrandır. Bunun altına, Porsche klima kontrollerini koydu. Pek çok eski tarz dişli kutusunu mutlu edecek bir hareketle Porsche, klimayı ve ısıyı kontrol etmek için fiziksel düğmeler kullandı.

Ön koltukta oturan sürücüler, kabinin yolcu tarafında isteğe bağlı 10,9 inçlik bir özelliğin keyfini çıkarabilir. Bu ekran medya akışını sağlayabilir veya yolcunun geminin navigatörü olarak hareket etmesine izin verebilir. Porsche’ye göre ekrandaki bir filtre, sürücünün dikkatinin dağılmasını engelliyor. Yerleşik Siri işlevi de gerekirse yükü taşıyabilir. İç kısımda ayrıca cihazları dolu tutabilen bir dizi USB-C şarj cihazı ve 15 watt’a kadar sağlayabilen kablosuz ve soğutmalı bir şarj pedi bulunuyor.

Porsche’ye göre 2024 Cayenne, 18 Nisan’da tamamen tanıtılacak.

Teknory