Mortal Kombat 1 hatası birinci oyuncuya avantaj sağlayarak tüm modlarda sorunlara neden oluyor

Mortal Kombat 1 Oyundaki her karakteri potansiyel olarak etkileyebilecek ve birinci oyuncu olan kişiye avantaj sağlayacak bir hata var. Mortal Kombat 1 Oyuncu ve YouTuber mrAPchem, dövüş oyununda, birinci oyuncunun dövüşler sırasında ikinci oyuncu tarafından gerçekleştirilemeyen belirli kombinasyonları gerçekleştirmesine izin veren bir sorun keşfetti ( Oyuncu). YouTuber, hatayı çalışırken gösteren bir video paylaştı ve başlangıçta […]

Mortal Kombat 1 hatası birinci oyuncuya avantaj sağlayarak tüm modlarda sorunlara neden oluyor

Mortal Kombat 1 Oyundaki her karakteri potansiyel olarak etkileyebilecek ve birinci oyuncu olan kişiye avantaj sağlayacak bir hata var.

Mortal Kombat 1 Oyuncu ve YouTuber mrAPchem, dövüş oyununda, birinci oyuncunun dövüşler sırasında ikinci oyuncu tarafından gerçekleştirilemeyen belirli kombinasyonları gerçekleştirmesine izin veren bir sorun keşfetti ( Oyuncu).

YouTuber, hatayı çalışırken gösteren bir video paylaştı ve başlangıçta bunun yalnızca Sub-Zero karakteriyle ilgili bir sorun olduğunu düşündüğünü, ancak daha sonra kadrodaki her karakteri rahatsız edebileceğini öğrendiğini söyledi.

Hata aynı zamanda tek oyunculu modda ve çevrimiçi çok oyunculu maçlarda da mevcut olup, oyuncular için bazı baş ağrılarına neden olabilir. mrAPchem’in hangi kombinasyonların etkilendiğini ayrıntılı olarak anlattığı aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Videoda mrAPchem’in Sub-Zero oynarken, aksaklığın devam ettiği Kitana’ya geçmeden önce birkaç kez hatayı test ettiği görülüyor.

üzerinde Mortal Kombat 1 hata raporları sayfa, sorun mrAPchem’in videosunu kanıt olarak bağlayan başka bir oyuncu tarafından da bildirildi. Diğer birkaç kişi de, birden fazla platformda meydana geldiği anlaşılan hatayla ilgili ortak deneyimleri hakkında başlık altında yorum yaptı.

Bir oyuncu, “Bu hatayı yeniden oluşturmaya çalıştım ve %100 oranında çalışmasını sağladım” dedi. “Bu bir dövüş oyunu için korkunç bir durum ve derhal çözülmesi gerekiyor.”

“Bu Steam’i de etkiliyor, bunu Mileena kombosu ile yeniden üretebilirim…Eminim kadrodaki her karakter için bu oranda bir vaka olacaktır. Bu konu en yüksek önceliğe sahip olmalı!” dedi bir başkası.

Neyse ki sorun şu anda araştırılıyor gibi görünüyor, ancak geliştirici NetherRealm Studios henüz sorun hakkında kamuya açık bir yorumda bulunmadı, dolayısıyla sorunun ne zaman düzeltilebileceğini kim bilebilir? Sizi güncel tutacağız.

Ne yazık ki tek sorun bu değil Mortal Kombat 1 son zamanlarda karşı karşıyadır. Oyunun Nintendo Switch sürümü, diğer sürümlerle karşılaştırıldığında Nintendo’nun konsolundaki düşük performans ve görseller nedeniyle erken erişimden bu yana ilgi görüyor. Hatta oyun, Warner Bros. Games’in daha sonraki bir tarihte ekleneceğini söylediği önemli içerik olmadan platformda piyasaya sürüldü.

Daha da kötüsü, resmi Switch lansman fragmanı, Nintendo Switch’ten alınan görüntüler yerine PC görüntülerini içeriyor gibi görünüyordu ve bu da hayranların, fragmanın tüketicileri yanıltıcı olduğunu iddia etmesine neden oldu. Fragman o zamandan beri Nintendo’nun resmi YouTube kanalından kaldırıldı, ancak ne yayıncı ne de geliştirici bu konuda yorum yapmadı.

Mortal Kombat 1 artık PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

Listemize göz atabilirsiniz en iyi dövüş oyunları Farklı bir şey arıyorsanız, aynı zamanda bizim seçimlerimiz de En iyi Nintendo Switch oyunları.

Teknory