2024’te Super Bowl’u Hulu’da Canlı TV ile izleyebilir misiniz?

Hulu Çok fazla NFL hayranı, Super Bowl LVIII için Las Vegas’taki Allegiant Stadyumu’na gidemedi; bu nedenle, evinizden başlama vuruşunu (sadece bir saat uzaklıkta) sabırsızlıkla bekliyorsanız, tercih ettiğiniz yayın hizmetinin sunulduğundan emin olmanız gerekir. büyük maçı gösterecek. Canlı TV’li Hulu, şu anda canlı içerik için mevcut olan önde gelen yayın hizmetlerinden biridir, ancak abonelerinin Kansas City […]

2024’te Super Bowl’u Hulu’da Canlı TV ile izleyebilir misiniz?

Hulu

Çok fazla NFL hayranı, Super Bowl LVIII için Las Vegas’taki Allegiant Stadyumu’na gidemedi; bu nedenle, evinizden başlama vuruşunu (sadece bir saat uzaklıkta) sabırsızlıkla bekliyorsanız, tercih ettiğiniz yayın hizmetinin sunulduğundan emin olmanız gerekir. büyük maçı gösterecek.

Canlı TV’li Hulu, şu anda canlı içerik için mevcut olan önde gelen yayın hizmetlerinden biridir, ancak abonelerinin Kansas City Chiefs ile San Francisco 49ers arasındaki 2024 NFL şampiyonluk maçını izlemesine olanak tanıyacak mı? Öğrenmek ve Super Bowl LVIII deneyimini daha da iyi hale getirmeye yönelik bazı ipuçları almak için okumaya devam edin.

Super Bowl’u Hulu’da Canlı TV ile izleyebilir misiniz?

Canlı TV abonesi olan bir Hulu iseniz Super Bowl LVIII’i izleyebileceksiniz çünkü planınız bu yıl büyük maçı yayınlayacak olan CBS’ye erişime sahip olacak. Şampiyonluk maçını çocuklarınızla birlikte izleyecekseniz, canlı TV aboneliğinizle Hulu’nuza dahil olan Nickelodeon’da da izlemeyi seçebilirsiniz. Super Bowl 2024. Hangi kanalı seçtiğinizin bir önemi yok çünkü bu yılki Lombardi Kupasının kaldırılmasına yönelik tüm aksiyonu takip edebileceksiniz.

Canlı TV içeren bir Hulu aboneliğinin ücreti, ESPN+ ve reklamlı Disney+ dahil olmak üzere aylık 77 ABD dolarıdır. Aylık ücretin bu kadar değeri var ama ne yazık ki hizmette Super Bowl LVIII’i izlemek istiyorsanız ödemeniz gereken miktar bu. varken Kapsamlı, canlı olmayan şov ve film kataloğuna sahip temel reklam destekli hizmet için Hulu ücretsiz deneme sürümü; kaydolabileceğiniz Canlı TV ile Hulu ücretsiz deneme sürümü yoktur.

Yine de Live TV ile Hulu’ya kaydolduğunuzda çok şey alacaksınız. ESPN+ ve Disney+’daki spor programlarına ek olarak Big Ten Network, NFL Network, Olimpiyat Kanalı ve SEC Network gibi spor odaklı canlı TV kanallarına da erişebileceksiniz.

Hulu’da Super Bowl’u her yerden Canlı TV ile nasıl izleyebilirsiniz?

Super Bowl LVIII gününde kendilerini ülke dışında bulan Canlı TV abonelerinin bulunduğu Hulu, coğrafi engelleme kısıtlamaları olsa bile hâlâ şampiyonluk maçını izlemek için bu hizmeti kullanma şansına sahip. İhtiyacınız olan tek şey, cihazınızın konumunu ABD olarak değiştirecek bir VPN yüklemektir, böylece Hulu’ya Live TV ile sanki evinize dönmüş gibi erişebilirsiniz.

Henüz cihazınızda yüklü bir VPN yoksa, bu avantajdan yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz. NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü. 30 günlük para iade garantisi şeklinde gelir, böylece hizmeti aylık planı için 13 ABD Doları tutarındaki ücret karşılığında kurup etkinleştirebilirsiniz ve Super Bowl LVIII bittiğinde NordVPN’in müşteri desteği aracılığıyla geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Hulu’nuz için Canlı TV aboneliğiyle zaten ödeme yaptıysanız ancak onu büyük maçı izlemek için kullanamayacaksanız bu israf olacaktır, bu nedenle NordVPN’i yüklemek aradığınız çözüm olabilir.

Editörlerin Önerileri


Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow