X-Men oyuncusu, MCU’da Beast olarak geri dönemezse “bir daha asla Disneyland’a gitmeyeceğine” yemin etti

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-11-15T22:28:23 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-15T22:28:31 Fox X-Men serisinde Beast’i oynayan bir aktör, Disney onu MCU’ya geri getirmezse bir ültimatom yayınladı. 20th Century Fox’un 2019’da Disney tarafından satın alınması, yalnızca iki şirket için değil, bir bütün olarak Marvel Sinematik Evreni için de bir odak noktası olduğunu kanıtladı. Anlaşma, ilk kez X-Men ve tüm… Okumaya devam et X-Men oyuncusu, MCU’da Beast olarak geri dönemezse “bir daha asla Disneyland’a gitmeyeceğine” yemin etti

X-Men oyuncusu, MCU’da Beast olarak geri dönemezse “bir daha asla Disneyland’a gitmeyeceğine” yemin etti

Yayınlanan: 2022-11-15T22:28:23

Güncellenmiş: 2022-11-15T22:28:31

Fox X-Men serisinde Beast’i oynayan bir aktör, Disney onu MCU’ya geri getirmezse bir ültimatom yayınladı.

20th Century Fox’un 2019’da Disney tarafından satın alınması, yalnızca iki şirket için değil, bir bütün olarak Marvel Sinematik Evreni için de bir odak noktası olduğunu kanıtladı.

Anlaşma, ilk kez X-Men ve tüm mutantların MCU’ya girebileceği anlamına geliyordu.

4. Aşama sona ererken ve 5. ve 6. Aşama için yol haritaları netleşirken, her yerdeki Marvel hayranları, X-Men’in MCU’ya nihayet nerede gireceğini ve ikonik rolleri kimin oynayacağını görmekten heyecan duyuyor. Eski bir X-Men oyuncusu geri dönmek için şimdiden davasını açıyor.

Kelsey Grammer, MCU’nun X-Men’inde Beast olarak geri dönmek için adım attı

90’lı yıllarda Frasier rolüyle daha iyi tanınmasına rağmen, Kelsey Grammer Fox X-Men filmlerinde de rol aldı. Grammer, X-Men: The Last Stand ve X-Men: Days of Future Past’ta Hank McCoy, yani Beast olarak rol aldı.

Bir X-Man olarak geçirdiği süre kısa sürmüş olabilir, ancak Grammer, bir röportajda karaktere geri dönmeyi umduğunu açıkça belirtti. Film ağı.

MCU’da Beast’i tekrar oynaması istendiğinde nasıl hissedeceği sorulduğunda Grammer, “Eğer Beast rolüne geri dönmemi istemezlerse, bir daha asla Disneyland’a gitmeyeceğim. Bunu yapmalarını çok isterim. Bunu yapmak istiyorum.”

YouTube: CoCo Ekibi

Kelsey Grammer mavi kürkü tekrar giymek istiyor.

Fox filmlerinin hayranları, Grammer’ın rolünü yeniden canlandırmaya hazır olduğunu duyunca şüphesiz heyecanlandı ve bunu yapması ihtimal dışı değil.

X-Men, 4. Aşamada çoklu evrenin açılması sayesinde çoktan MCU’ya geçti. Patrick Stewart’ın Profesör X’i, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta çoktan yer aldı ve Hugh Jackman’ın Wolverine’i yaklaşan Deadpool 3’te olacak (birlikte Ağızlı Merc’in kendisi).

Marvel’in iki yetenekli aktörü varken – McCoy’un daha genç bir versiyonunu oynayan Grammer ve Nicholas Hoult – Beast’i devralmak isteyip istemediklerini seçmek için, Kelsey Grammer işi istediğini açıkça belirtti.

Teknory