En İyi Noiselab fırsatı: Ömür boyu abonelikte %83 indirim

TL;DR: Noiselab’a ömür boyu abonelik 48,50 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor. Müzik endüstrisinde merkez sahneye birden fazla giriş var ve oraya ulaşmak için kesinlikle bir rock yıldızı olmanıza gerek yok. Müzik prodüksiyonu, kendi müzik yeteneğinizi teknolojiyle birleştiren heyecan verici bir alandır. Noiselab Müzik Prodüksiyon Merkezine 48,50 £ karşılığında ömür boyu […]

En İyi Noiselab fırsatı: Ömür boyu abonelikte %83 indirim

TL;DR: Noiselab’a ömür boyu abonelik 48,50 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Müzik endüstrisinde merkez sahneye birden fazla giriş var ve oraya ulaşmak için kesinlikle bir rock yıldızı olmanıza gerek yok. Müzik prodüksiyonu, kendi müzik yeteneğinizi teknolojiyle birleştiren heyecan verici bir alandır. Noiselab Müzik Prodüksiyon Merkezine 48,50 £ karşılığında ömür boyu erişim elde ederseniz dersin başlamasını beklemenize gerek kalmaz.

Noiselab, Ableton yapımcıları ve elektronik müzisyenleri için tasarlanmış, öğrencilerin müzik prodüksiyonunda uzmanlaşmalarına yardımcı olacak kapsamlı kaynaklar sağlayan çevrimiçi bir topluluktur. Bu öğrenme platformunda deneyimli Ableton Sertifikalı Eğitmenler ve eğitmenler görev yapmaktadır. Mark Burnett ve Encanti. Müzik prodüksiyonunu öğrenmek istiyorsanız bu, alanı incelemenin, temelleri öğrenmenin ve yaratmaya başlamanın iyi bir yolu olabilir.

Bu öğrenme paketi, 690 derse ömür boyu erişim ve istediğiniz zaman erişebileceğiniz 63 saatlik içeriğe sahiptir. Resmi bir eğitimin yerini almaz ancak size kendi zamanınızda öğrenme ve hatta resmi olarak başlamadan önce müzik eğitiminize hazırlanma şansı verir.

Noiselab’da mevcut olan tüm içeriği incelerseniz, daha fazlasının gelmesini beklemek için fazla zamanınız kalmayacaktır. Aylık içerik güncellemeleri mevcut, bu nedenle şarkılara efektleri nasıl uygulayacağınızı veya kendi müziğinizi nasıl yazacağınızı gösteren yeni derslere göz atın. Gerçekten derinlere dalmak istiyorsanız kulaklıklarınızı takın ve müzik teorisi çalışın.

Geleceğiniz müzikse, gerçek profesyonellerin detaylı tanıtımlarıyla eğitiminize kendi programınıza göre başlayın. Sadece 48,50 £ karşılığında sınırsız erişime sahip Noiselab Müzik Prodüksiyon Merkezine ömür boyu abone olun.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow