En iyi PDF düzenleyici ve OCR tarayıcı fırsatı

TL;DR: UPDF Pro’ya ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 41,36 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar. PDF’ler ne kadar yaygın olsa da, üzerinde çalışmak güç olabilir. Çekici yanlarından biri, cihazlar arasında aktarırken veya farklı programlarla açarken bile stillerini ve biçimlendirmelerini korumalarıdır. Ancak bu uyumluluk aynı zamanda PDF’leri ayarlamak için özel bir […]

En iyi PDF düzenleyici ve OCR tarayıcı fırsatı

TL;DR: UPDF Pro’ya ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 41,36 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar.


PDF’ler ne kadar yaygın olsa da, üzerinde çalışmak güç olabilir. Çekici yanlarından biri, cihazlar arasında aktarırken veya farklı programlarla açarken bile stillerini ve biçimlendirmelerini korumalarıdır. Ancak bu uyumluluk aynı zamanda PDF’leri ayarlamak için özel bir yazılıma ihtiyacınız olduğu anlamına gelir ve güvenilir bir düzenleme uygulaması bulmak zor olabilir. PDF’leri tek bir uygulamadan okumak, dönüştürmek, düzenlemek ve taramak istiyorsanız UPDF Pro’yu deneyin(yeni bir sekmede açılır). Bu hepsi bir arada PDF uygulamasına ömür boyu erişimi 41,36 £ karşılığında satın alabilirsiniz.

UPDF Pro, PDF’lerle çalışmayı kolaylaştırabilir. Bir dosyayı açtığınızda size sayfa düzenleri, koyu ve açık modlar, çoklu sekme görünümleri ve slayt gösterileri için seçenekler sunulur. Okul veya iş için uzun belgeleri okurken çok önemli olan hayati bilgileri hızlı bir şekilde bulmak için yer imleri bile ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda pullar, çıkartmalar, imzalar, şekiller ve daha fazlası gibi özel notlar eklemenizi sağlar. Ayrıca, alıcılarınızın ek açıklamalarınızı görüntülemek için kendi UPDF Pro kopyalarına veya özel PDF yazılımlarına ihtiyaçları olmayacaktır.

Bir PDF metnini düzenlemeniz gerekirse, UPDF Pro bunu kolaylaştırır. Bir Word belgesiyle çalışır kadar hızlı bir şekilde metin ve resim ekleyebilir veya kaldırabilir veya içeriği yeniden düzenleyebilirsiniz. Ek düzenleme araçları, yazı tipi, boyut, renk, stil ve yazı tipi değişikliklerini içerir.

Görüntü tabanlı PDF’ler de bu uygulama için parkta bir yürüyüş. UPDF Pro, görüntüleri düzenlenebilir metin içeren PDF’lere dönüştürmek için optik karakter tanımayı (OCR) kullanır. Son olarak, sayfaları ekleyerek, silerek veya döndürerek, sıralarını yeniden düzenleyerek, ayrı dosyalara bölerek veya ek resimler yapıştırarak çok sayfalı dosyaları düzenleyebilirsiniz.

UPDF Pro ile(yeni bir sekmede açılır), PDF’lerle çalışmak karmaşık olmak zorunda değildir. Sınırlı bir süre için, web üzerindeki en iyi fiyat olan 41,36 £ karşılığında ömür boyu UPDF Pro aboneliği satın alabilirsiniz.

Teknory