Star Wars The Bad Batch 2. Sezon: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü

Terry Ah ❘ Yayınlanan: 2022-12-08T02:15:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-08T01:44:12 Clone Force 99’un maceralarını sürdüren Star Wars The Bad Batch 2. Sezonu açıklandı. İşte çıkış tarihi, fragmanı, oyuncu kadrosu, konusu ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni sezona dair her şey. Star Wars The Bad Batch, orijinal olarak The Clone Wars animasyon serisinde tanıtılan Clone Force 99’un […]

Star Wars The Bad Batch 2. Sezon: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü

Yayınlanan: 2022-12-08T02:15:00

Güncellenmiş: 2022-12-08T01:44:12

Clone Force 99’un maceralarını sürdüren Star Wars The Bad Batch 2. Sezonu açıklandı. İşte çıkış tarihi, fragmanı, oyuncu kadrosu, konusu ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni sezona dair her şey.

Star Wars The Bad Batch, orijinal olarak The Clone Wars animasyon serisinde tanıtılan Clone Force 99’un hikayesini anlatıyor.

1. Sezonda, yıkıcı Order 66’nın ardından onları takip etti. Bu klon grubu, yaratıcıları tarafından işlevsizlik olarak etiketlendi ve diziyi bir görev ve kimlik duygusuyla mücadele ederek geçirdi.

İçindekiler

Star Wars The Bad Batch 2. Sezon çıkış tarihi

Yayın Akışı Disney+’a özelThe Bad Batch’in ikinci sezonu yayınlandı 4 Ocak 2023. Yeni sezon her Çarşamba yayınlanmak üzere haftalık olarak yayınlanacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu nedenle, Tales of the Jedi ve Visions’ta yaptıkları gibi diziyi izlemek isteyen hayranlar, sezonun son bölümünün yayınlanacağı tarih olan 29 Mart’a kadar beklemek isteyebilirler.

Star Wars The Bad Batch 2. Sezon Fragmanı

Star Wars The Bad Batch 2. sezon fragmanı 8 Aralık’ta yayınlandı. Clone Force 99’un görevlere devam ettiğini, ancak önceki sezondan daha canlı animasyonlarla sergiledi.

Klon Savaşları sırasında Asoka Tano ile birlikte Anakin Skywalker’a eşlik eden hayranların en sevdiği klonlardan biri olan Rex de geri dönüyor.

Star Wars The Bad Batch 2. Sezon oyuncu kadrosu

The Bad Batch 1. Sezonun önceki oyuncu kadrosunun çoğu 2. Sezon için geri dönüyor. Bilmeyenler için, Clone Force 99’daki klonların çoğu ve tamamı aynı seslendirme sanatçısı tarafından seslendiriliyor: Dee Bradley Baker. Bu, bir adamın oynadığı oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İşte The Bad Batch 2. Sezonun ana kadrosu:

  • Clone Force 99 ve Rex ve diğer klonlar (Dee Bradley Baker)
  • Omega (Michelle Ong)
  • Wanda Skye – I’m Not Afraid (Resmi Müzik Videosu)
  • Fennec Shand (Ming-Na Wen)

Star Wars The Bad Batch 2. Sezon Konusu

Bad Batch Sezon 2, Clone Force 99’un ardından Sezon 1’in kaldığı yerden devam etmelidir. Fragmana bakılırsa, Omega biraz yaşlanmış ve daha olgun ve ayakları yere basan bir kişiliğe sahipmiş gibi görünüyor.

Gelecek sezon için toplam 16 bölüm var.

Teknory