26 Aralık’ta VR’ye ücretsiz bir Blackpink konseri geliyor

Ön sıradaki konser koltuğu her hayranın hayalidir ve Blackpink bunu VR kulaklığı olan herkes için (sanal) bir gerçekliğe dönüştürüyor. Grup, 26 Aralık’ta saat 17.00’de Meta’nın Horizon Worlds Müzik Vadisi’nde “BLACKPINK: A VR Encore” adlı ücretsiz bir VR konserine ev sahipliği yapacak. Gösteri 70 dakika sürecek ve sıradan konser filmlerine benzemeyecek. Etkinlik özel olarak çekildi ve […]

26 Aralık’ta VR’ye ücretsiz bir Blackpink konseri geliyor

Ön sıradaki konser koltuğu her hayranın hayalidir ve Blackpink bunu VR kulaklığı olan herkes için (sanal) bir gerçekliğe dönüştürüyor.

Grup, 26 Aralık’ta saat 17.00’de Meta’nın Horizon Worlds Müzik Vadisi’nde “BLACKPINK: A VR Encore” adlı ücretsiz bir VR konserine ev sahipliği yapacak.

Gösteri 70 dakika sürecek ve sıradan konser filmlerine benzemeyecek. Etkinlik özel olarak çekildi ve grubun VR için prodüksiyonu yapıldı. Doğan Pembe Dünya Turu finali Seul’deki Gocheok Sky Dome’da sahne kameralarıyla çekildi. Bu, “Pink Venom” gibi popüler şarkıların tüm moda, havai fişek gösterileri ve performansları için ön sıradan daha iyi bir koltuğa sahip olacağınız anlamına geliyor.

Konsere LCV gönderebilirsiniz bu bağlantıda. Eğer 26 Aralık’taki galaya yetişemezseniz endişelenmeyin. Konserin tekrarları Ocak ayı sonuna kadar Meta Horizon Worlds’te izlenebilecek.

Blackpink’in son selamlarını verdikten sonra partiyi sürdürmek isteyen izleyiciler, K-pop temalı parti sonrası partinin 18.00-19.00 (PT) arasında devam edeceği Horizon Worlds Club Photo Oppa’ya uğrayabilir.

AYRICA BAKINIZ:

Resmi bir Blackpink deneyimi 25 Ağustos’ta Roblox’a geliyor

AYRICA BAKINIZ:

TikTok heyecanı Fifty Fifty, en sevdikleri ‘Cupid’ kapaklarını ve Blackpink’i neden sevdiklerini paylaşıyor

Konular
Müzik Sanal Gerçeklik

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow