Tek bir düşük fiyat karşılığında 5 veya 10 cihazda ömür boyu VPN kazanın

TL;DR: 11 Nisan’a kadar Ivacy VPN’e ömür boyu beş kişilik abonelik alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) veya on cihaz(Yeni bir sekmede açılır) sırasıyla 18,99 ABD Doları veya 32,99 ABD Doları. kodu kullan IVACY5 beş cihaz için veya IVACY10 anlaşmayı güvence altına almak için kasada 10 cihaz için. Banka hesapları, göz atma geçmişi ve bunların arasındaki her […]

Tek bir düşük fiyat karşılığında 5 veya 10 cihazda ömür boyu VPN kazanın

TL;DR: 11 Nisan’a kadar Ivacy VPN’e ömür boyu beş kişilik abonelik alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) veya on cihaz(Yeni bir sekmede açılır) sırasıyla 18,99 ABD Doları veya 32,99 ABD Doları. kodu kullan IVACY5 beş cihaz için veya IVACY10 anlaşmayı güvence altına almak için kasada 10 cihaz için.


Banka hesapları, göz atma geçmişi ve bunların arasındaki her şey arasında, çevrimiçi yaşamınız hakkında muhtemelen kimsenin bilmesini istemediğiniz çok şey var. Çevrimiçi kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaya başlamak için adımlar atmak istiyorsanız(Yeni bir sekmede açılır), o zaman gizlilik araç kutunuzda bir VPN isteyebilirsiniz. 11 Nisan’a kadar Ivacy VPN, beş ve on cihaz için kodla 18,99 ABD doları karşılığında ömür boyu abonelik sunuyor IVACY5 ve kodla birlikte 32,99 ABD doları IVACY10.

Ömür boyu VPN ile gizliliğinizi koruyun

Göz atmak sizin işiniz. Sizi askeri düzeyde 256-Bit AES şifreleme ile koruyan bir VPN ile siber güvenliğinizi kilit altında tutun. 100’den fazla konumdaki 1.000’den fazla sunucuya özel olarak göz atın. Ivacy hiçbirinde yerleşik değil “14 Göz” ülkeleri(Yeni bir sekmede açılır)yani verileriniz birbiriyle istihbarat paylaşan ülkeler tarafından gözlemlenemeyebilir.

Aboneliğinize bağlı olarak Ivacy’ye beş veya 10 cihazdan erişebilirsiniz. Ancak bunlar bilgisayarlar, tabletler ve telefonlarla sınırlı değil. Windows, Mac, iOS ve Android cihazların yanı sıra Linux, Kindle, Roku, OpenELEC, PlayStation, Xbox ve Raspberry Pi’de dünya çapında gizli gezinmenin keyfini çıkarın.

Sınırsız bant genişliğinden yararlanın(Yeni bir sekmede açılır) ve internet sağlayıcınızın kısıtlamasını önleyen yüksek hızlı indirme. VPN kapsamınız düşerse bağlantınızı anında kesmek istemeniz durumunda bir kapatma anahtarı bile vardır.

Aboneliğinizi satın aldıktan sonra, ömür boyu sizindir. Ancak, beş yıl sonra aboneliğinizi Ivacy ile ücretsiz olarak yenilemeniz gerekecektir. Tek yapmanız gereken müşteri desteğine ulaşmak ve onlar sizi düzeltecekler.

Ömür boyu dijital güvenlik elde edin

İnternette yaptıkların seninle başka hiç kimse arasında değil. Çevrimiçi gizliliğinizi üçüncü taraflara karşı korumak istiyorsanız, neredeyse tüm akıllı cihazlara bağlanmanıza izin veren bir VPN edinin.

11 Nisan 23:59 PT’ye kadar, aşağıdakiler için ömür boyu lisans alın:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow