En iyi akıllı saat fırsatı: Samsung Galaxy Watch 4’ü Amazon’dan %22 indirimle alın

83,60 $ TASARRUF EDİN: 11 Nisan’dan itibaren Samsung Galaxy Watch 4’e sahip olabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 296,39 dolara satışta. Bu %22 indirim. Fitness alışkanlıklarınızı takip etmek için yeni bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Ya da belki sevdiklerinizle iletişim halinde kalmayı biraz daha kolaylaştırmak istiyorsunuz. Durum ne olursa olsun, Samsung Galaxy Watch serisiyle yanlış gidemezsiniz. […]

En iyi akıllı saat fırsatı: Samsung Galaxy Watch 4’ü Amazon’dan %22 indirimle alın

83,60 $ TASARRUF EDİN: 11 Nisan’dan itibaren Samsung Galaxy Watch 4’e sahip olabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 296,39 dolara satışta. Bu %22 indirim.


Fitness alışkanlıklarınızı takip etmek için yeni bir akıllı saat mi arıyorsunuz? Ya da belki sevdiklerinizle iletişim halinde kalmayı biraz daha kolaylaştırmak istiyorsunuz. Durum ne olursa olsun, Samsung Galaxy Watch serisiyle yanlış gidemezsiniz. Aslında Samsung Galaxy Watch 5’i Android sahipleri için en iyi akıllı saat olarak adlandırdık. Ancak biraz para biriktirmek istiyorsanız, Galaxy Watch 4 harika bir seçenek ve bugün indirimde.

Şu anda 46 mm Samsung Galaxy Watch 4’ü alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sadece 296,39 ABD Doları karşılığında. Bu, 379,99 $’lık normal fiyatından 83,60 $ ve %22’lik bir tasarruf demektir. Bu, Best Buy’ın 329,99 $’lık mevcut satış fiyatını geride bırakıyor(Yeni bir sekmede açılır)yani burada çok şey elde ediyorsunuz.

AYRICA BAKINIZ:

Her bilek ve ilgi alanı için en iyi akıllı saatler

Galaxy 4 akıllı saat, ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her şeyi yapar. Vücut kompozisyonu analizi, sürekli SpO2 izleme ve kalp atış hızınızı takip etmeye yardımcı olan EKG özellikleri dahil olmak üzere kondisyon izleme özellikleriyle çalışacak çok sayıda alan olan 46 mm’lik bir ekrana sahiptir. Akıllı telefonunuza da bağlanabilir, böylece hareket halindeyken arayabilir, mesaj gönderebilir ve işinizi yürütebilirsiniz.

Bütün bunlar 300 doların altında mı? Bu, akıllı saatlerini az ya da çok kullanmayı planlayan herkes için harika bir seçenek.

Teknory