3 Maze Runner filminin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

PARİS, FRANSA – 24 OCAK: (LR) Aktörler Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario, Dylan O’Brien ve yönetmen Wes Ball, 24 Ocak 2018’de Paris’te Le Grand Rex’te düzenlenen ‘Maze Runner: The Death Cure’ galasına katıldı. Fransa. (Fotoğraf: Marc Piasecki/WireImage) Aradan neredeyse 10 yıl geçti Labirent koşucusu prömiyeri yapıldı ve tiyatrolar yapıldı. Labirent Koşucusu Eylül 2014’te vizyona giren film, […]

3 Maze Runner filminin tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

PARİS, FRANSA – 24 OCAK: (LR) Aktörler Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario, Dylan O’Brien ve yönetmen Wes Ball, 24 Ocak 2018’de Paris’te Le Grand Rex’te düzenlenen ‘Maze Runner: The Death Cure’ galasına katıldı. Fransa. (Fotoğraf: Marc Piasecki/WireImage)

Aradan neredeyse 10 yıl geçti Labirent koşucusu prömiyeri yapıldı ve tiyatrolar yapıldı. Labirent Koşucusu Eylül 2014’te vizyona giren film, 2010’ların en başarılı genç yetişkin aksiyon serilerinden birinin başlangıcı oldu. film serisinin çıkışını kutlamak için üçünü de sıraladık. Labirent koşucusu en kötüsünden en iyisine filmler.

Labirent koşucusu film serisi, James Dashner’ın aynı adlı en çok satan kitap serisine dayanmaktadır. Labirent koşucusu üçleme şununla başladı: Labirent koşucusu ardından 2009 yılında Kavurma Denemeleri 2010 yılında ve Ölüm Tedavisi 2011 yılında.

Dizide Dylan O’Brien’ın yanı sıra Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Will Poulter, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Lili Taylor, Nathalie Emmanuel ve Patricia Clarkson yer alıyor.

İşte listesi Labirent koşucusu filmler:

  • Labirent Koşucusu (2014)
  • Labirent Koşucusu: Kavurucu Denemeler (2015)
  • Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi (2018)

The Maze Runner filmlerinin sıralamasını serinin en kötü filmiyle başlatalım, Labirent Koşucusu: Kavurucu Denemeler.

3. Labirent Koşucusu: Kavurma Denemeleri

Labirent Koşucusu: Kavurucu Denemeler Dashner’ın kitap serisinin ikinci kitabına dayanmaktadır. Kavurma Denemeleri. İlk gösteriminden bir yıl sonra, 2015 yılında sinemalarda gösterime girdi. Labirent koşucusu. Genel olarak üçünün en kötüsü Labirent koşucusu filmler.

İçinde Kavurma Denemeleri, İlk filmin sonunda labirentten sağ kurtulan Thomas, Teresa ve geri kalan Kayranlılar, hâlâ Dünya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüse çare arayan WCKD’nin tuzağına düştüklerini fark ederler. Grup, WCKD’den kaçtıktan sonra WCKD’ye karşı çıkan Sağ Kol adında bir grup isyancı bulur ve yine canavarlarla dolu olan Scorch’ta hayatta kalmaya çalışırlar.

ciddi bir sorun yok Kavurma Denemeleri. Hala izlenebilir bir aksiyon filmi ama eskisi kadar iyi değil. Labirent Koşucusu: Ölüm Tedavisi, serinin üçüncü filmi. Neredeyse pek işe yaramıyor Labirent koşucusu. Thomas, Teresa ve Kayranlılar Kayran’ı ve labirenti terk ettikten sonra işler artık eskisi gibi olmaz.

  • Yayın Yılı: 2015
  • Yönetmen: Wes Ball
  • Oyuncular: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Esposito, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Lili Taylor ve Patricia Clarkson
  • Nerede izlenir: Amazon Video, Apple TV, Google Play, Vudu, YouTube TV ve daha fazlası

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow