300 doların altında bir Nintendo Switch OLED alın

69,98 $ TASARRUF EDİN: Nintendo Switch OLED 64GB şu anda Walmart’ta 299,99 dolara satılıyor. Bu, 369,97 dolarlık normal liste fiyatının neredeyse %19’u kadar. Ailece bir araya gelip oyun oynamak için tatillerden daha iyi bir zaman olamaz. Bu tatil sezonunda bir Nintendo Switch OLED hediye etmeyi düşündüyseniz (veya kendinize bir tane almayı) düşündüyseniz ancak bunu başaramadıysanız, […]

300 doların altında bir Nintendo Switch OLED alın

69,98 $ TASARRUF EDİN: Nintendo Switch OLED 64GB şu anda Walmart’ta 299,99 dolara satılıyor. Bu, 369,97 dolarlık normal liste fiyatının neredeyse %19’u kadar.


Ailece bir araya gelip oyun oynamak için tatillerden daha iyi bir zaman olamaz. Bu tatil sezonunda bir Nintendo Switch OLED hediye etmeyi düşündüyseniz (veya kendinize bir tane almayı) düşündüyseniz ancak bunu başaramadıysanız, şimdi harika bir zaman olabilir.

Nintendo Switch OLED 64GB, 27 Aralık itibarıyla Walmart’ta 299,99 dolara satılıyor. Bu, normal Walmart fiyatı olan 369,97 dolara kıyasla 69,98 dolar veya neredeyse %19 tasarruf anlamına geliyor; ancak Nintendo web sitesinde 349,99 dolara satıldığını unutmayın. yani bu anlaşma hâlâ oradaki fiyatının %14’ünün üzerinde.

İster orijinal Switch’ten yükseltme yapmak ister ilk kez bir tane almak istiyor olun, Nintendo Switch OLED, onu harika bir taşınabilir oyun konsolu haline getiren özelliklerle doludur.

Orijinal Switch’in LCD ekranından daha net ve daha canlı renkler sağlayan canlı 7 inç OLED ekrana sahiptir. Bu, özellikle zengin grafiklere sahip oyunlar oynarken gelişmiş bir görsel deneyim sağlar. Standart Switch’te bulunan 32 GB’ın iki katı olan 64 GB dahili depolama alanıyla, oyunları ve indirilebilir içeriği (DLC) doğrudan cihazda depolamak için daha fazla alana sahip olursunuz; ancak aynı zamanda depolama yeteneklerini genişletebilmeniz için bir microSD bağlantı noktasına da sahiptir.

Masa üstü oyunlarda uzmansanız veya Joy-Con kontrol cihazlarını ayrı ayrı kullanıyorsanız, OLED modeli geniş, ayarlanabilir bir stand içerir ve orijinaline göre izleme açılarında daha fazla stabilite ve esneklik sunar; ancak hibrit işlevselliğe sahiptir, böylece istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. masaüstü modu, elde taşınır mod veya bir TV’ye kenetlenmiş mod.

Nintendo Switch OLED, dahili hoparlörlerden gelen sesi geliştirerek kulaklık kullanılmadığında oyun deneyimini iyileştiriyor. oyun ve ekran ayarlarına bağlı olarak tam şarjla 4,5 ila 9 saat arası oyun süresi elde edebilirsiniz.

Mashable Fırsatları

Nintendo Switch OLED ile, ister fiziksel oyun kartlarını satın alın ister dijital indirmeyi tercih edin, aile dostu oyunlardan daha yoğun oyun deneyimlerine kadar 5.000’den fazla oyuna erişebileceksiniz.

Bugün Walmart’tan Nintendo Switch OLED 64GB’yi alarak bu tatil sezonunda bir araya gelin ve biraz oyun oynayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow