%35 indirimli bu CES özellikli Bluetooth hoparlörle sürükleyici sesin keyfini çıkarın

TL;DR: 5 Mart itibariyle Kapsule 360º Hoparlör(Yeni bir sekmede açılır) 199 $ yerine 128,99 $’a satılıyor — bu, yalnızca sınırlı bir süre için %35’lik bir tasarruf anlamına geliyor. Müziğin akışını sürdürmenin kolay bir yolunu mu istiyorsunuz? En son teknolojiyle dolu bir Bluetooth hoparlör arıyorsanız(Yeni bir sekmede açılır), bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı’ndaki tekliflerden başka bir […]

TL;DR: 5 Mart itibariyle Kapsule 360º Hoparlör(Yeni bir sekmede açılır) 199 $ yerine 128,99 $’a satılıyor — bu, yalnızca sınırlı bir süre için %35’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


Müziğin akışını sürdürmenin kolay bir yolunu mu istiyorsunuz? En son teknolojiyle dolu bir Bluetooth hoparlör arıyorsanız(Yeni bir sekmede açılır), bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı’ndaki tekliflerden başka bir yere bakmayın. Kapsule 360º Hoparlör, bu yıl yıllık ticaret fuarında tanıtıldı ve CES’te Görülen teknoloji Yenilikleri kampanyasında büyük tasarruflar elde edebilirsiniz.

Piyasadaki birçok Bluetooth hoparlörün aksine Kapsule 360, Bluetooth cihazınıza bağlanmak için süper basit bir yol sunar. Ve şimdi 5 Mart’a kadar CES’te Görülen teknoloji Yenilikleri kampanyası sırasında, bu Bluetooth hoparlörde %35 tasarruf edebilir, kupon kodu gerekmeden fiyatı yalnızca 128,99$’a düşürebilirsiniz.

360 derecelik sesin keyfini çıkarmak ister misiniz?(Yeni bir sekmede açılır) gittiğin her yer? Kapsule 360 ​​Hoparlör, derin bas ve zarif ayrıntılar içeren mükemmel bir ses sunarken, teknolojiden çok da anlamamış olanlar için Bluetooth aracılığıyla bağlanmanın kolay bir yolunu sunar; anında bağlanmak için telefonunuzla NFC alanına dokunmanız yeterlidir. Bluetooth 5.0 ile akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya diğer Bluetooth özellikli cihazınızdan müzik çalın.

Dört hassas akustik stereo sürücü, yerleştirdiğiniz her odada dinamik, hassas ve net bir ses vererek mutfaktan yatak odasına müziğe sürüklenmenizi sağlar. Daha da harika bir ses mi istiyorsunuz? TWS işleviyle, daha da sürükleyici bir ses deneyimi için iki Kapsule hoparlörü aynı anda eşleştirme seçeneğine de sahipsiniz. Tek bir şarjla 20 saate kadar kesintisiz çalma süresi sağlayan 12000mAh lityum iyon pil sayesinde hiçbir ritmi kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kapsule 360º Hoparlör ile çarpıcı sesin keyfini çıkarın(Yeni bir sekmede açılır)CES’te Görülen teknoloji Yenilikleri kampanyası sırasında 23:59 PT’ye kadar sadece 128,99 ABD Doları (kayıtlı 199 ABD Doları) karşılığında satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory