4 MonsterVerse filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

(Sol) GODZILLA, Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures’ın aksiyon macera filmi “GODZILLA VS. KONG,” bir Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures yayınıdır. © 2021 EFSANEVİ VE WARNER BROS. EĞLENCE A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. GODZILLA TM ve © TOHO CO., LTD. MonsterVerse en büyük sinema ikonlarından ikisini beyazperdeye geri getirdi ama Godzilla ve Kong filmlerinden hangisi […]

4 MonsterVerse filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

(Sol) GODZILLA, Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures’ın aksiyon macera filmi “GODZILLA VS. KONG,” bir Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures yayınıdır. © 2021 EFSANEVİ VE WARNER BROS. EĞLENCE A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. GODZILLA TM ve © TOHO CO., LTD.

MonsterVerse en büyük sinema ikonlarından ikisini beyazperdeye geri getirdi ama Godzilla ve Kong filmlerinden hangisi en iyisi?

Geçtiğimiz on yıl boyunca Legendary ve Warner Bros., MonsterVerse’ı sessizce geliştiriyor. Her şey 2014’ün uzun zamandır beklenen etkinliğiyle başladı GodzillaBu, film canavarının ABD serisini yeniden başlattı ve sinemada yeni ve güçlü bir sayfanın zeminini hazırladı. Buradan aynı derecede ikonik olan King Kong, 2017’de ekrana geri döndü. Kong: Kafatası Adasıve o anda ortak bir evren doğdu.

Bunu iki film daha izledi ve merakla beklenen Apple TV dizisiyle birlikte bir başka film daha ufukta görünüyor. Peki MonsterVerse’de insanların geri gelmesini sağlayan şey nedir? Serinin inişleri ve çıkışları olduğu için bu cevaplanması zor bir soru, ancak oralarda bir yerde, iki Titan ağır sıkletinin diğer canavarlarla savaştığını görme gerçeği, her ikisi için de bir gelecek umudu ve gizemli entrika var. Monarch (yaklaşan gösterinin merkezinde olacak kişi).

Ama kendimizi deliliğe hazırlarken Monarch: Canavarların Mirası ve sabırsızlıkla bekliyorum Godzilla x Kong: Yeni İmparatorlukHadi bu fırsatı değerlendirerek tüm MonsterVerse filmlerini en kötüden en iyiye doğru sıralayalım.

Teknory