5 Çılgın Çocuk filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Daryl Sabara, Alexa Vega ve Carla Gugino (Fotoğraf: Ferdaus Shamim/WireImage) Çılgın Çocuklar: Armageddon Netflix’te 22 Eylül 2023’te gösterime giren film, ay boyunca Netflix’te en çok izlenen filmlerden biri oldu. Dünyanın her yerinden hayranlar beşinciyi izlemek için geliyor Casus çocuklar akış hizmetinde film. Serbest bırakılmasını kutlamak için Çılgın Çocuklar: Armageddonbeşini de sıraladık Casus çocuklar en kötüsünden […]

5 Çılgın Çocuk filminin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Daryl Sabara, Alexa Vega ve Carla Gugino (Fotoğraf: Ferdaus Shamim/WireImage)

Çılgın Çocuklar: Armageddon Netflix’te 22 Eylül 2023’te gösterime giren film, ay boyunca Netflix’te en çok izlenen filmlerden biri oldu. Dünyanın her yerinden hayranlar beşinciyi izlemek için geliyor Casus çocuklar akış hizmetinde film.

Serbest bırakılmasını kutlamak için Çılgın Çocuklar: Armageddonbeşini de sıraladık Casus çocuklar en kötüsünden en iyisine filmler. İyi haber şu ki Çılgın Çocuklar: Armageddon serinin en kötü filmi değil! En iyisi değil ama kesinlikle en kötüsü de değil.

İlk olduğunda sadece bir çocuktum Casus çocuklar filmler çıktı ama sinemada izlediğimi ve bağımlısı olduğumu hatırlıyorum. Onlar çocuk ve casuslar mı? Bilmem gereken tek şey buydu ve ben de dahildim. Filmlerin yıllar içinde nasıl geliştiğini görmek çılgınca. Bu, beş filmin tamamını yazıp yöneten Robert Rodriguez’in ve projeyi yirmi yıl boyunca canlı ve taze tutan bu projeye olan tutkusunun bir kanıtıdır.

Sırasıyla Çılgın Çocuklar filmleri

Casus çocuklar filmler 2000’li yılların başındaki en popüler çocuk filmlerinden bazılarıydı. Beğenmek Yüzüklerin Efendisi filmler, üç Casus çocuklar filmler 2001’de başlayıp 2003’te sona eren üç yıllık bir süre içinde gösterime girdi.

Seri 2011’de dördüncü film için yeniden başlatıldı. Çılgın Çocuklar: Dünyanın Her Zamanı. Ve 2023’te Netflix serinin beşinci filmini yayınladı. Çılgın Çocuklar: Armageddon.

  • Çılgın Çocuklar (2001)
  • Çılgın Çocuklar 2: Kayıp Düşler Adası (2002)
  • Çılgın Çocuklar 3-D: oyun Bitti (2003)
  • Çılgın Çocuklar: Dünyada Her Zaman (2011)
  • Çılgın Çocuklar: Kıyamet (2023)

Maalesef, Çılgın Çocuklar: Armageddon serinin şu anda Netflix’te izlenebilen tek filmi.

İzleyebilirsin Casus çocuklar Ve Çılgın Çocuklar 2: Kayıp Düşler Adası şu anda ücretsiz olarak YouTube’da Çılgın Çocuklar 3-D: oyun Bitti şu anda Paramount+’ta yayınlanıyor.

Dördüncü film şu anda bir abonelik hizmetinde izlenemiyor ancak SVOD hizmetlerinden kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Bu liste için yalnızca canlı aksiyona odaklandık Casus çocuklar filmler. ayrıca var Çılgın Çocuklar: Kritik Görev, ve aynı zamanda Netflix’te de yayınlanıyor, ancak animasyonlu.

Çılgın Çocuklar filmleri, sıralaması

Beşini de sıraladık Casus çocuklar en kötüsünden en iyisine filmler. Sıralamaya en kötülerden başlayalım Casus çocuklar filmler ve bu Çılgın Çocuklar: Dünyanın Her Zamanı, Ayrıca şöyle bilinir Casus Çocuklar 4D.

Casus Çocuklar filmleri

LOS ANGELES, CA – 31 TEMMUZ: Aktörler Jeremy Piven, Alexa Vega, Mason Cook, yönetmen Robert Rodriguez, Jessica Alba, Rowan Blanchard ve Joel McHale, sponsorluğunu üstlendiği “Spy Kids: All The Time In The World 4D” Los Angeles galasına geliyor Osh Kosh B-Gosh ve Kool-Aid tarafından 31 Temmuz 2011’de Los Angeles, Kaliforniya’da Regal Sinemaları LA Live’da. (Fotoğraf: John Shearer/WireImage)

5. Çılgın Çocuklar: Dünyanın Her Zamanı

Çılgın Çocuklar: Dünyanın Her Zamanı Üçüncü filmden sekiz yıl sonra, 2011 yılında sinemalarda gösterime girdi. Jessica Alba ve Joel McHale’in de aralarında bulunduğu yepyeni bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Etraflı, Çılgın Çocuklar: Dünyanın Her Zamanı Beş Çılgın Çocuk filmi arasında tartışmasız en iyi oyuncu kadrosuna sahip, ancak bu filmi taşıyacak bir hikayesi yok. Maalesef Çılgın Çocuklar filmlerinin en kötüsü.

İçinde Casus Çocuklar 4, Ajan ve üvey anne Marissa (Jessica Alba) tarafından yönetilen Wilson ailesi, süper kötü adam olan Zaman Tutucunun zamanı kontrol etmesini durdurmak zorundadır.

Daha önce de belirtildiği gibi, ilk üç filmin heyecanını karşılayamayan ilginç bir önerme. Ah, özellikle serinin ilk üç filmiyle karşılaştırıldığında gişede tam bir fiyaskoydu.

  • Yayın Yılı: 2011
  • Yönetmen Robert Rodriguez
  • Oyuncular: Jessica Alba, Joel McHale, Alexa Vega, Daryl Sabara, Rowan Blanchard, Mason Cook, Ricky Gervais ve Jeremy Piven

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow