50 $ karşılığında 5 Apple uyumlu şarj aksesuarı edinin

TL;DR: 8 Ekim itibarıyla 5 Parçalı Apple Uyumlu Aksesuar Paketini yalnızca 49,99 ABD dolarına, yani %61 indirime sahip olun. Telefonunuzun pilinin bitmesi can sıkıcı olmaktan öte bir şey olabilir; aynı zamanda strese neden olabilir. Bağlantıda kalma konusunda giderek artan güvenimize işaret ediyor olsa da, yolda kaybolursanız size yardımcı olmak veya bozulduğunuzda yardım çağırmak gibi başka […]

50 $ karşılığında 5 Apple uyumlu şarj aksesuarı edinin

TL;DR: 8 Ekim itibarıyla 5 Parçalı Apple Uyumlu Aksesuar Paketini yalnızca 49,99 ABD dolarına, yani %61 indirime sahip olun.


Telefonunuzun pilinin bitmesi can sıkıcı olmaktan öte bir şey olabilir; aynı zamanda strese neden olabilir. Bağlantıda kalma konusunda giderek artan güvenimize işaret ediyor olsa da, yolda kaybolursanız size yardımcı olmak veya bozulduğunuzda yardım çağırmak gibi başka nedenlerle de bir telefona sahip olmanın gerekli olduğunu kabul etmeliyiz.

Bu Apple uyumlu şarj cihazı setiyle telefonunuzu şarjlı tutma işini kolaylaştırın. Manyetik bir kasa, 20W PD şarj başlığı, kablosuz şarj cihazı, USB-C şarj kablosu ve 5.000 mAh güç bankası içerir. Sınırlı bir süre için yalnızca 49,99 $ (129 $) karşılığında alabilirsiniz.

20W PD şarj başlığı, Apple cihazınızı aşırı şarja, aşırı akıma ve aşırı ısınmaya karşı korumak için kullanılır. Seyahat dostu tasarım, gittiğiniz her yerde şarj edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, pilinizin kapasitesi dolduğunda şarjı otomatik olarak durduran otomatik durdurma özelliği sayesinde telefonunuzun pilinin %50’ye kadarını 30 dakika içinde şarj etmeyi bekleyebilirsiniz.

Şeffaf, MagSafe uyumlu manyetik kılıf, iPhone’unuza daha hızlı, daha güçlü ve daha güvenli şarj olanağı sağlayan hafif ve koruyucu bir kabuk sağlar. Ayrıca, 360° dönüş ve 60°’ye kadar bükülme olanağı sağlayan USB-C entegreli kablosuz şarj cihazına da sahip olursunuz.

Bu setteki diğer iki parça arasında USB-C hızlı şarj kablosu ve 5.000 mAh güç bankası yer alıyor. Güç bankası kablosuz olarak şarj etmenizi sağlar ve bir LED göstergesi, akıllı otomatik kapanma ve taşınabilir bir yapıya sahiptir.

Bu hepsi bir arada şarj paketi iPhone 13, 14 ve 15 serisiyle uyumludur ve kutulu ve hediye edilmeye hazır olarak gelir.

5 parçalı Apple uyumlu aksesuar paketini 49,99 $’a (normal 129 $) indirimli olarak alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow