Vin Diesel, ‘Fast X: Part 2’nin Çıkış Tarihini Duyurmayı Kendi Görevine Aldı

Evrensel aracılığıyla İle Hızlı X Hala gişede donut yapıyor, inanılmaz derecede patlayıcı, baş döndürücü bir şekilde kendinin farkında olan aksiyon serisinin hayranları, Vin Diesel ve şirketinin hala hazırlamakta olduğu bir finalin bu bakışında büyük bir zevk aldı ve adamın kendisi sayesinde nihayet biliyoruz. bundan sonra takvimlerimizi nereye işaretleyeceğiz. Yakın tarihli bir Instagram gönderisinde, başrol oyuncusu […]

Vin Diesel, ‘Fast X: Part 2’nin Çıkış Tarihini Duyurmayı Kendi Görevine Aldı

Evrensel aracılığıyla

İle Hızlı X Hala gişede donut yapıyor, inanılmaz derecede patlayıcı, baş döndürücü bir şekilde kendinin farkında olan aksiyon serisinin hayranları, Vin Diesel ve şirketinin hala hazırlamakta olduğu bir finalin bu bakışında büyük bir zevk aldı ve adamın kendisi sayesinde nihayet biliyoruz. bundan sonra takvimlerimizi nereye işaretleyeceğiz.

Yakın tarihli bir Instagram gönderisinde, başrol oyuncusu ona olan sevgisini paylaştı. Hızlı ailesini hem sette hem de sinema koltuklarında bekleyebileceğimizi teyit ederken, Hızlı X: Bölüm 2 4 Nisan 2025’te tiyatro yayını yapacak.

aramaya devam edecekti Hızlı X “hiç görmediğiniz gibi” bir girişi takip edin ve Dom ve ekibinin bu son 11 girişte yaptıkları göz önüne alındığında, bu ifade tam anlamıyla her anlama gelebilir. Ayın 12’si, sonunda zaman yolculuğunu tanıtmak için iyi bir nokta gibi görünüyor, değil mi? Hala bunun için parmaklarımızı geçiyoruz Jurassic Parkı çaprazlama da.

Hızlı X olayları sırasında Dom ve arkadaşları tarafından öldürülen Hernan Reyes’in gösterişli, tehditkar oğlu Dante Reyes şeklinde Toretto klanına yepyeni bir düşman tanıttı. Hızlı beş. Çeteden en son ayrıldığımızda, Dante klanı parçalama arayışında oldukça ilerlemiş görünüyordu, ancak şimdiye kadar kötü adamın çabalarında gördüğümüz ceset eksikliği göz önüne alındığında, eğer Hızlı X: Bölüm 2 buluşma yeri değil, Bölüm 3 olacak.

Hızlı X şu anda sinemalarda oynuyorken, Hızlı X: Bölüm 2 şimdi 4 Nisan 2025’te yayınlanacağı onaylandı.

Yazar hakkında

Charlotte Simmons

Charlotte Simmons

Charlotte, We Got This Covered için serbest çalışan bir yazar, St. Thomas Üniversitesi’nin İngilizce programından mezun, bir sürü film fikri ve muhtemelen Peter Jackson’ın “King Kong”unun en büyük hayranı. 2018’den beri profesyonel olarak yazan sanatçının çalışmaları The Town Crier ve The East’te de yer aldı.

Teknory