9 Batcave’in tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Orijinal 1966 televizyon dizisi Batman’de Robin rolünde Burt Ward , Batman rolünde Adam West ve Penguen rolünde Burgess Meredith , üstü açılır Batmobile’in yanında duruyor . (Fotoğraf: �� John Springer Collection/CORBIS/Corbis, Getty Images aracılığıyla) Yarasa Mağarası’nın canlı aksiyon versiyonlarından hangisi, yıllar boyunca Batman filmlerinde ve TV şovlarında en iyi şekilde yer alıyor? Batman çok şeydir. […]

9 Batcave’in tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Orijinal 1966 televizyon dizisi Batman’de Robin rolünde Burt Ward , Batman rolünde Adam West ve Penguen rolünde Burgess Meredith , üstü açılır Batmobile’in yanında duruyor . (Fotoğraf: �� John Springer Collection/CORBIS/Corbis, Getty Images aracılığıyla)

Yarasa Mağarası’nın canlı aksiyon versiyonlarından hangisi, yıllar boyunca Batman filmlerinde ve TV şovlarında en iyi şekilde yer alıyor?

Batman çok şeydir. O Kara Şövalye. Pelerinli Haçlı. Gotham Muhafızı. Aynı zamanda Dünyanın En Büyük Dedektifi. Bu adamın çözemeyeceği suç ve gizem yoktur.

Yaptığı işte onu bu kadar etkili kılan şeyin büyük bir kısmı Yarasa Mağarası. Bat-Ailesi’nin karargahı, Batsuits, Batcomputer ve Batmobil’i depolar. Kahretsin, birçok yinelemede Batboats ve Batwings’i de depolar. Alet ve ekipman tedariği sınırsızdır ve Batman’in her zaman işi bitirmesinin büyük bir nedeni budur.

Yarasa Mağarası, çizgi romanlardaki Batman hikayelerinin çoğunun ayrılmaz bir parçasıdır, ancak Bruce Wayne’in büyük ve küçük ekranlara yaptığı birçok yolculukta da ona katılmıştır. 1966 TV dizisinin aşırı kalabalık Batcave’inden (ki her şey Batman ve Robin’in şimdiye kadar ihtiyaç duyduğu), son zamanlarda 2022’lerde görülen acımasız ve basit Batcave’e YarasaadamBatman ilminin her zaman var olan bir parçası.

Ancak mağaranın hangi versiyonları en iyisidir? Bunu akılda tutarak, Wayne Malikanesi’nin mağaralarına girerken bize katılın ve tüm canlı aksiyon Batcave’leri en kötüden en iyiye sıralayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow