Dave Bautista’nın Son Gerilim Filmi, ‘Avatar 2’yi Gişede Bir Numaradan Düşüren Film Olabilir

Universal Pictures aracılığıyla görüntü Avatar: Suyun Yolu M. Night Shyamalan tarafından bir numaradan elenmek üzere Kabini çal açılış hafta sonu için tahminlere inanılacaksa. Başrolünü Dave Bautista’nın oynadığı gerilim filmi yakında 3.600 sinemada gösterime girecek ve görünüşe göre 15 milyon dolardan 17 milyon dolara çıkma yolunda ilerliyor. Avatar: Suyun Yolu son yedi haftadır bir numarayı elinde […]

Dave Bautista’nın Son Gerilim Filmi, ‘Avatar 2’yi Gişede Bir Numaradan Düşüren Film Olabilir

Avatar: Suyun Yolu M. Night Shyamalan tarafından bir numaradan elenmek üzere Kabini çal açılış hafta sonu için tahminlere inanılacaksa. Başrolünü Dave Bautista’nın oynadığı gerilim filmi yakında 3.600 sinemada gösterime girecek ve görünüşe göre 15 milyon dolardan 17 milyon dolara çıkma yolunda ilerliyor.

Avatar: Suyun Yolu son yedi haftadır bir numarayı elinde tutuyor ama Shyamalan’ın son gerilim filmiyle bu gişe hakimiyeti sona ermek üzere. film, gösterime girdiği 16 Aralık 2022’den bu yana 2,118 milyar dolar hasılat yaparak tüm zamanların en çok hasılat yapan dördüncü filmi oldu, bu nedenle yedinci haftasında kaybetmesi onun adına büyük bir başarısızlık sayılmaz.

hakkında henüz yorum yazılmamış Kabini çal izleyicilere ne bekleyecekleri konusunda herhangi bir fikir vermek. Shyamalan, konu filmleri olduğunda biraz isabetli ya da özlenen yönetmenlerden biri. Son filmi, Eskimiş, Rotten Tomatoes Tomatometer yüzde 50’ye inerek son derece vasat eleştiriler aldı ve izleyici oranı yüzde 53 ile çok da yüksek değil. Bununla birlikte, gişe tahminlerinin üzerinde olup olmayacağını son filmi için seyirci incelemeleri gelmeye başlayana kadar bilemeyeceğiz.

film kitaptan uyarlanmıştır Dünyanın Sonundaki Kulübe Paul G. Tremblay tarafından. Hikaye, bir grup silahlı yabancı tarafından rehin alındığında ormandaki bir kulübede (çok klasik gerilim durma alanları) tatilde olan bir kız ve ailesini takip ediyor. Yabancılar, kıyameti önlemek için bir seçim yapmalarını talep ediyor. Yıldızlar arasında Batista, Jonathan Groff, Ben Aldridge, Nikki Amuka-Bird, Kristen Cui, Abby Quinn ve Rupert Grint yer alıyor.

Kabini çal 3 Şubat Perşembe günü sinemalarda olacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow