Quantumania’nın Hayranları, MCU’nun Öngörü Fikrine Sahip Çıkıyor

Kötülüğün tanıtılmasıyla Kang içinde MCU’ya Lokive şimdi yeniden ortaya çıkışı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, fanatiklerin hayranları ellerinden geldiğince çok şey okuyorlar… yani her şeyi. Bir hayran, Kang’ın yakın zamanda yayınlanan bu görüntüsünün önceden haber verilmiş olabileceğine inanıyor. Resim, çizgi romandaki karakter için son derece önemli bir sembol olan tahtında oturan Kang’ı gösteriyor. Bazı […]

Quantumania’nın Hayranları, MCU’nun Öngörü Fikrine Sahip Çıkıyor

Kötülüğün tanıtılmasıyla Kang içinde MCU’ya Lokive şimdi yeniden ortaya çıkışı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania, fanatiklerin hayranları ellerinden geldiğince çok şey okuyorlar… yani her şeyi. Bir hayran, Kang’ın yakın zamanda yayınlanan bu görüntüsünün önceden haber verilmiş olabileceğine inanıyor.

Resim, çizgi romandaki karakter için son derece önemli bir sembol olan tahtında oturan Kang’ı gösteriyor. Bazı insanları heyecanlandıran şey tahtın tasarımıdır, ancak diğerleri bunun daha derin bir anlamı olduğu konusunda biraz şüphecidir. Sandalyenin tasarımı biraz art deco, dolgu üzerinde bazılarının söylediği daireler ve çizgiler kullanarak He Who Remas sandalyesinin arkasında gördüğümüz dairelere benziyor. Loki. Devasa, tehlikeli bir kötü adam için kesinlikle oturmayı çok seviyor.

Tabii ki, yönetmenler, sanat yönetmenleri ve yapım tasarımcıları, konu karakter tasarımı olduğunda uyumlu temaları korumayı severler ve bu farklı bir varyant olmasına rağmen, baştan sona tekrar eden bir tasarıma sahip olmak onları zayıf da olsa birbirine bağlar. Yine de gerçekten incelersek, o kadar da benzer değiller.

Bir hayran, iki çekimin yan yana karşılaştırmasını yayınladı ve “bu haber için çıldırdılar” yazdı.

Öngörü, daha sonra olay örgüsünde çok daha büyük bir şeye dönüşecek olan küçük bir bilgi külçesi bırakmayı gerektirir. Yeterince ustaca yapılırsa, bunun çok sonraya kadar olduğunun farkında bile olmayabiliriz. Burada durum böyle görünmüyor, bu sadece iki karakteri birbirine bağlamak için bilinçli bir karar olabilecek veya olmayabilecek bir tasarım seçimi.

Tasarımın ve çekim şeklinin tesadüf olamayacak kadar benzer olduğuna inanıyorlar.

Birçoğu, belki de çok fazla okuduklarını belirtmek için araya girdi.

Benzerliklerin Kang’ın bir sandalyede oturması gerçeğiyle başlayıp bittiği gerçeğine bazıları atlıyor.

Bu kullanıcıya göre bir karakterin birden fazla oturması mümkündür.

Bazıları bunu gerçekten göremiyordu.

Öngörü ile devam eden bir tasarım temasını sürdürmek arasında bir fark vardır.

Bazıları, tasarımların uzaktan bile benzer olduğu fikrine kızıyor.

Başka bir kullanıcı bu çizgi romandan ilham alan zinger’ı buldu, yaratıcılık için destek vermeliyiz.

Bu karakterin ya da aynı karakterin varyantlarının daire desenli sandalyelere oturmasının apaçık bir önsezi örneği olduğunu düşünmek gerçekten de biraz abartılı. Söyleyebileceğimiz tek şey, Kalan Kişi’nin bizi yakında göreceğini söylediği ve bir kez daha burada (ya da o değil, onun varyantı o… anladınız) ve bu, önceden haber vermekten çok, düpedüz anlatıyordu. bize ne geliyordu.

Teknory