Batgirl’den Leslie Grace, BTS Videosunda Brendan Fraser’ın Ateşböceğini Bastırdı

Ev film Haberleri Batgirl’den Leslie Grace, BTS Videosunda Brendan Fraser’ın Ateşböceğini Bastırdı Batgirl’den Leslie Grace, karakterler arasındaki kavgayı gösteren rafa kaldırılan DCU filminden yeni bir BTS videosunda Brendan Fraser’ın Ateşböceğini boğuyor. Seyirciler rafa kaldırılan film için yas tutmaya devam ederken, yeni bir Yarasa kız kamera arkası videosu, Leslie Grace’in baş kahramanının Brendan Fraser’ın Ateşböceğini boğduğunu […]

Batgirl’den Leslie Grace, BTS Videosunda Brendan Fraser’ın Ateşböceğini Bastırdı

Batgirl’den Leslie Grace, karakterler arasındaki kavgayı gösteren rafa kaldırılan DCU filminden yeni bir BTS videosunda Brendan Fraser’ın Ateşböceğini boğuyor.


Seyirciler rafa kaldırılan film için yas tutmaya devam ederken, yeni bir Yarasa kız kamera arkası videosu, Leslie Grace’in baş kahramanının Brendan Fraser’ın Ateşböceğini boğduğunu görüyor. Filmin DC Universe tanıtımı olarak hareket etmesi amaçlandı. Yükseklerde aktör Barbara Gordon, JK Simmons’ın Gotham Şehri Polis Komiseri Jim Gordon’un kızı, müstakbel bir polis memuru olmaktan Batgirl olarak bilinen kanunsuzluğa geçerken, aynı zamanda Fraser’ın canlandırdığı ateşböceği Ateşböceği ile savaşırken. Geçtiğimiz Mart ayında üretimi tamamlamasına rağmen, Yarasa kız yeni Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, stüdyo birleşmesinden miras kalan 3 milyar dolarlık borcu telafi etmek için vergi indirimini kullanmaya çalıştığı için rafa kaldırıldı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yeni yılın şerefine, Leslie Grace artık rafa kaldırılmış olan üzerinde çalıştığı zaman da dahil olmak üzere 2022’yi yansıtan bir videoyu Instagram’da paylaştı. Yarasa kız film. Video, Grace’in baş kahramanının Brendan Fraser’ın Ateşböceği’ni boğduğu bir set videosu da dahil olmak üzere projeden yeni ve daha önce görülen görüntüleri içeriyordu, ikisinin kendi kahraman ve kötü adam kostümlerini çıkardıkları bir sahnede. Dövüşlerinin videosuna ve diğer bölümlere göz atın. Yarasa kız aşağıda ayarlayın:

İlgili: James Gunn’ın DCU Planı Neden Snyderverse’i Tamamen Geri Yükleyemiyor VEYA Yeniden Başlatamıyor?


Batgirl veya Firefly Gelecekteki DCU Filmlerinde Nerede Görünebilir?

The Whale ve Leslie Grace Batgirl'deki Brendan Fraser

Filmin iptal edilmesine rağmen, Grace’in Batgirl veya Fraser’s Firefly’ın gelecekteki DCU projelerinde, filmlerde veya şovlarda yer alması için kapı tamamen kapalı görünmüyor. Rafa kaldırıldığı sırada, raporlar WBD’nin Grace ve Yarasa kız Adil El Arbi ve Bilall Fallah ikilisini çizgi roman evreninde geçen başka bir proje üzerinde denemeye ve çalışmaya yönlendiriyor, ancak bu müzakerelerin başarısız olup olmadığı veya hepsinin geri dönmesi için bir planla kapatılıp kapatılmadığı bilinmiyor. İptalinden bu yana aylar içinde BTS’in filme bakışını paylaşmanın dışında Grace, potansiyel Batgirl geleceği konusunda büyük ölçüde sessiz kalırken, Fraser büyük ölçüde filmin kaderiyle ilgili hayal kırıklığını dile getirdi ve ara sıra filmin gün ışığını görmemesiyle dalga geçti.

Yeni DC Studios başkanları James Gunn ve Peter Safran’ın Patty Jenkins’in iptallerini gören DCU için 10 yıllık bir plan üzerinde çalıştıklarını düşünürsek. Harika Kadın 3 ve Henry Cavill’in Süpermen dönüşü, Grace’in Batgirl’ü ve Fraser’in Ateşböceği’nin bu plana dahil olup olmayacağını belirlemek zor. İle birlikte Flaş çok yönlü hikayesi için hem Michael Keaton hem de Ben Affleck’in Batman enkarnasyonlarını içermesi bekleniyor ve Gunn, karakterin “olacağını doğruladı”Büyük bir kısımMatt Reeves’in yanında DCU’nun ” yarasa Adam Evren, Yarasa Ailesi’nin serinin geleceğini hesaba katması ve böylece Grace’in dönüşüne yol açması mümkün görünüyor. rafa kaldırılmış Yarasa kız film, Keaton’ın Batman’inin kendine ait bir Robin’e sahip olduğunu doğrulamak için ayarlandı, bu Tim Burton’ın filmlerinde görülmeyen bir şeydi. Gece kanadı film, beş yılın büyük bir bölümünde geliştirme cehenneminde çürüdü.

Firefly’ın Batman’in haydutlar galerisinde en çok tekrar eden üyelerden biri olarak kabul edildiği göz önüne alındığında, Kara Şövalye’nin DCU’daki geleceği, Fraser’ın rol için bir şans daha kazanmasına yol açabilir. Yarasa kız. Ateş manyağı kötü adamının, Affleck’in geri döndüğü bildirilen Batman’iyle karşı karşıya gelip gelmediği. Aquaman ve Kayıp Krallıkveya başlangıçta Affleck’in yerini alacağı tahmin edilen Keaton’ın enkarnasyonu şu anda şüphelidir, henüz görülmedi. İkisi nerede ortaya çıkarsa çıksın, filmin iptal edilmesinden bu yana verilen büyük miktardaki destek, umarım Gunn ve Safran’ın Grace ve Fraser’ı bir noktada geri getirmesine yol açmalıdır.

Sonraki: James Gunn’ın Geliştirme Cehenneminden Kurtarması Gereken DCU FilmleriKaynak: Leslie Grace/Instagram

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory