ABD Dışından ABD TV Nasıl İzlenir

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. ABD dışından ABD TV’sini nasıl izleyeceğinizi bilmek ister misiniz? ABD’nin dünyadaki en iyi programlardan bazılarını ürettiği Amerikan televizyonu için altın bir çağda yaşıyoruz. Ayrıca ABD sporları ve hatta ABD haberleri ve siyaseti için büyüyen bir küresel izleyici var. Yine de, […]

ABD Dışından ABD TV Nasıl İzlenir

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

ABD dışından ABD TV’sini nasıl izleyeceğinizi bilmek ister misiniz? ABD’nin dünyadaki en iyi programlardan bazılarını ürettiği Amerikan televizyonu için altın bir çağda yaşıyoruz. Ayrıca ABD sporları ve hatta ABD haberleri ve siyaseti için büyüyen bir küresel izleyici var.

Yine de, İnternet tüm bu şeyleri ABD’de yaşayanlar için her zamankinden daha erişilebilir hale getirmiş olsa da, Birleşik Devletler dışında seyahat ediyorsanız veya yaşıyorsanız onu izlemek her zaman kolay değildir – hatta mümkün değildir. Burada size nedenini ve bunu düzeltmek için tam olarak ne yapabileceğinizi anlatacağız.

Neden ABD TV’sini İstiyorsunuz Ama Sahip Olamıyor musunuz?

ABD dışından ABD TV’sini nasıl izleyeceğinizi öğrenmek ve izlemek isteyebileceğiniz tamamen meşru birkaç neden vardır. Açıkçası, ABD vatandaşları başka bir yeri ziyaret ederken veya başka bir yerde yaşarken ABD haberlerini ve sporlarını istiyor ve Hulu, HBO Now veya Netflix gibi ABD akış hizmetleri için ödeme yapıyorsanız, o zaman muhtemelen en sevdiğiniz şovları takip edebilmek isteyeceksiniz. yurt dışındasın

Bu arada, Birleşik Krallık’ta ve diğer ülkelerde ikamet eden birçok kişi, ABD haberlerini veya ABD sporlarını izlemenin bir yolunu isteyebilir. Son olarak, ABD’nin ABD’de ikamet etmeyenlerin erişemeyeceği bazı harika video akış hizmetlerine sahip olduğu gerçeğini göz ardı etmek mümkün değil – Hulu ve HBC Now dahil – Netflix’in ABD sürümünde genellikle içinde Netflix’te bulunmayan filmler ve programlar var. diğer bölgeler.

Sorun, çoğu ABD yayıncısının ve akış hizmetinin, konumunuzu belirlemek için IP adresinizi kullanarak akışı ABD sınırları içinde kısıtlaması ve ardından bu konum ABD dışındaysa akışı engellemesidir. Bununla birlikte, bunun birkaç yolu vardır, ancak en bariz olanı, gerçek konumunuzu gizlemek için bir VPN hizmeti kullanmaktır.

İlk önce, yine de, bazı uyarılar. Bazı ABD akış hizmetleri, izlemeden önce hizmete kaydolmanızı gerektirir. Bu, bir ABD kredi kartınızın olmasını gerektirebilir ve bir ABD adresi sağlayabilir. Diğerleri, ABD kablo aboneliğinizin ayrıntılarıyla oturum açmanızı gerektirir; varsa sorun değil, yoksa o kadar da iyi değil.

Sınırlı Fırsat: 3 ay ÜCRETSİZ!

Dahası, büyük akış hizmetleri, bir VPN üzerinden akış yapan izleyiciler için akıllıca büyüdü ve bir VPN’i tespit etme ve kullanıcıların hizmete erişimini engelleme araçlarını devreye soktu. Bazı VPN’ler, engelleyicilerin bir adım önünde kalma konusunda harika bir iş çıkarsa da, şu anda iyi çalışan bir şeyin üç hafta sonra da çalışacağının garantisi yoktur.

Yurtdışından ABD TV Nasıl İzlenir

Canlı çevrimiçi yayınlar ve yakalama hizmetleri de dahil olmak üzere ABD TV izlemek için web sitesi ve hizmet sıkıntısı yoktur. CBS, NBC ve ABC’nin tümü, yalnızca ABD içinden bağlanan izleyicilere ücretsiz canlı yayınlar ve kaçırılmaması gereken TV programları sunar.

Birkaç kanalda bu kısıtlama yoktur, bu nedenle canlı yayınları izleyebilirsiniz. CBS Haberleri veya ABC Haberleri Birleşik Krallık’tan, Avrupa’dan veya başka bir yerden, ancak genel olarak ABD dışından izleyiciler engellenecektir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere başlıca ABD kanallarından canlı TV akışlarını toplayan ve sağlayan bazı ücretli çevrimiçi hizmetler de vardır. yurt dışında tv izlemek Ve USTV Şimdi. Bu hizmetler sizin için çalışabilir veya çalışmayabilir ve bunların yasallığı konusunda bazı endişeler vardır.

Windows ve macOS’ta ExpressVPN ile yurt dışından ABD TV izleme

ABD TV hizmetlerini yurt dışından izlemenin en kolay yolu bir VPN kullanmaktır. ExpressVPN PC, Mac, iOS ve Android’de çalıştığı ve Hulu, HBO Now ve Netflix gibi ücretli video akışı hizmetlerinden bahsetmeye bile gerek yok, tüm ücretsiz akış ve yakalama TV hizmetleriyle çalıştığı için buradaki en iyi seçimdir. 30 günlük ücretsiz bir deneme de var, yani bir VPN’e ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız, herhangi bir para harcamak zorunda kalmadan hesabınızı iptal edebilirsiniz.

adresinden bir hesap için kaydolun ExpressVPN, ardından uygulamayı bilgisayarınıza yükleyin; hem Windows hem de macOS için sürümleri mevcuttur. Kurulduktan sonra uygulamayı başlatın ve hesap bilgilerinizle oturum açın veya gerekirse bir hesap oluşturun.

Bir VPN kullanmak gerçekten çok basit, bu yüzden ABD TV’nizi düzeltmek için şu talimatları uygulamanız yeterli:

 1. Windows veya macOS’ta ExpressVPN istemcisini açın ve orta çubukta ülke adının yanındaki üç noktalı düğmeyi tıklayın.
 2. Açılan pencerede, Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere ülkelerin bir listesini göreceksiniz. Burada iki seçeneğiniz var.
 3. Yakınınızdaki en hızlı sunucuya bağlanmak için listeden ABD’yi seçebilirsiniz (bunu yapmanızı öneririz).
 4. Alternatif olarak, bağlanabileceğiniz şehirlerin listesini görmek için Amerika Birleşik Devletleri’nin yanındaki oku tıklayabilirsiniz.
 5. Mesafe bir faktör olduğundan, ABD Doğu Kıyısı size genellikle Birleşik Krallık veya Avrupa’dan en iyi performansı verir, ancak ABD Midwest de size iyi sonuçlar verebilir.
 6. Şimdi VPN’i açmak ve seçtiğiniz ABD sunucusuna bağlanmak için ‘Bağlı değil’in üzerindeki büyük güç düğmesine basın.
 7. Son olarak, tarayıcınızı başlatın ve seçtiğiniz ABD canlı akışına veya akış hizmetine gidin. Bazıları anında çalışır ve herhangi bir ücretsiz akış hizmetine veya mevcut bir ABD aboneliğiniz olan herhangi bir yere bağlanabilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz gibi, NBC gibi bazı ABD hizmetleri, bağlanmanıza izin verilmeden önce ABD kablo veya uydu tedarikçinizin ayrıntılarını isteyecektir.

Akıllı Telefonunuzda veya Tabletinizde ABD TV’sini Yurt Dışından Nasıl İzleyebilirsiniz?

Elbette, iş için seyahat etmek yerine tatile gidiyorsanız, muhtemelen yanınızda bir Windows veya macOS dizüstü bilgisayarınız yok. Durum buysa, yine de cihazınızda ExpressVPN’e bağlanabilirsiniz. Android veya iOS akıllı telefon veya tablet.

ExpressVPN’i aynı anda beş cihazda kullanabilirsiniz, bu da onu tüm aileniz ve hatta bir grup arkadaşınız için harika bir seçenek haline getirir.

 1. Birinci, bir hesap için kaydol. Kaydolduktan sonra 30 gün boyunca risksizdir.
 2. Uygulamayı yükledikten ve ayarladıktan sonra (bunu yalnızca bir kez yapmanız gerekir), akıllı telefonunuzda veya tabletinizde ExpressVPN uygulamasını açın (biz Android kullanıyoruz, ancak adımlar iOS’ta benzer olacaktır).
 3. Şimdi alttaki çubukta gördüğünüz ülke adının yanındaki üç noktayı tıklayın.
 4. Açılan pencerede, Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere ülkelerin bir listesini göreceksiniz. Burada iki seçeneğiniz var.
 5. Yakınınızdaki en hızlı sunucuya bağlanmak için listeden ABD’yi seçebilirsiniz (bunu yapmanızı öneririz).
 6. Alternatif olarak, bağlanabileceğiniz şehirlerin listesini görmek için Amerika Birleşik Devletleri’nin yanındaki oku tıklayabilirsiniz.
 7. Mesafe bir faktör olduğundan, ABD Doğu Kıyısı size genellikle Birleşik Krallık veya Avrupa’dan en iyi performansı verir, ancak ABD Midwest de size iyi sonuçlar verebilir.
 8. Seçiminizi yaptıktan sonra, VPN otomatik olarak seçtiğiniz Amerikan şehrine bağlanacak ve güç düğmesi yeşile dönerek bir ABD sunucusuna bağlı olduğunuzu gösterecektir.
 9. Şimdi cihazınızda Netflix, HBO Now veya Hulu dahil ABD TV izlemek için kullanmak istediğiniz uygulamayı açın.
 10. Bazıları anında çalışır ve herhangi bir ücretsiz akış hizmetine veya mevcut bir ABD aboneliğiniz olan herhangi bir yere bağlanabilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz gibi, NBC gibi bazı ABD hizmetleri, bağlanmanıza izin verilmeden önce ABD kablo veya uydu tedarikçinizin ayrıntılarını isteyecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

ABD merkezli bir kredi kartı olmadan abonelik başlatabilir miyim?

Evet! Birçok abonelik hizmeti hediye kartları satmaktadır. Sling’den Hulu’ya ve hatta Disney Plus’a kadar, bir hediye kartı satın almak, bir aboneliği etkinleştirmek ve VPN’inizle eşleştirerek yurtdışındaki ABD içeriğini izlemek için interneti kullanmayı deneyebilirsiniz.

Yurt dışındayken ABD TV’sini ücretsiz izleyebilir miyim?

Evet. Ayarlayabileceğiniz PlutoTV gibi bazı ücretsiz televizyon hizmetleri var. Canlı TV arıyorsanız, bir ABD kablo sağlayıcısı veya Canlı TV sunan akış hizmeti kullanarak oturum açmanız gerekebilir.

İçerik nasıl engellenir?

Bir cihaz internete bağlandığında, İnternet Servis Sağlayıcı ona bir İnternet Protokolü (IP) adresi atar. Bir IP adresi, bir kullanıcının fiziksel konumunu ortaya çıkarabilir. Akış sunucuları, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki izleyicilerden gelen bağlantıları bu şekilde reddeder.

Yurtdışında engellenen ABD TV’sini nasıl izleyebilirsiniz?

Yurtdışında engellenen ABD TV’sini izlemek istiyorsanız, ABD’den bir IP adresine ihtiyacınız olacaktır. Bir VPN size yeni bir ABD IP adresi atayabilir. Amerika Birleşik Devletleri içinde bulunan bir VPN sunucusuna bağlanacaksınız. Bu, gerçek IP adresinizi gizler ve VPN sunucusunun IP adresi sizinmiş gibi görünmesini sağlar. Bir VPN, Amerikan TV akışlarına erişmenizi sağlamanın yanı sıra, diğer ülkelerden oyun sunucularına, akış içeriğine ve diğer hizmetlere erişmenize de izin verebilir. Bize göre, mevcut en iyi VPN ExpressVPN.

Teknory