7 İnç Ekranlı Apple HomePod 2024’te Ortaya Çıkabilir

Üzerine kaleme aldığı bir notta Orta blog, Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2024 için yeni bir HomePod modeli tasarlamak üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Yalnızca akıllı hoparlör işlevi gören mevcut HomePod modellerinin aksine, yakında çıkacak olan bu HomePod ürünü, akıllı hoparlörün hünerini bir 7’nin ek işlevselliğiyle birleştirecek. -inç dokunmatik ekran. Apple’ın bu yaklaşan HomePod modelini süsleyeceği varsayılan 7 […]

7 İnç Ekranlı Apple HomePod 2024’te Ortaya Çıkabilir

Üzerine kaleme aldığı bir notta Orta blog, Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2024 için yeni bir HomePod modeli tasarlamak üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Yalnızca akıllı hoparlör işlevi gören mevcut HomePod modellerinin aksine, yakında çıkacak olan bu HomePod ürünü, akıllı hoparlörün hünerini bir 7’nin ek işlevselliğiyle birleştirecek. -inç dokunmatik ekran. Apple’ın bu yaklaşan HomePod modelini süsleyeceği varsayılan 7 inçlik panelleri tedarik etmek için Tianma adlı bir şirketle çalıştığı bildiriliyor.

Kuo ayrıca, bu ekranlı HomePod’un mevcut ve gelecekteki Apple ürünleriyle neredeyse kesinlikle “daha sıkı entegrasyona” sahip olacağını iddia ediyor. Ayrıca dokunmatik ekran, Apple’ın akıllı ev stratejisinin sağladığı birçok özelliğe daha kolay erişim sağlayacaktır. Son olarak Kuo, bu HomePod modelinin şirketin geleceğin bağlantılı akıllı evlerine yönelik planlarında önemli bir değişikliğe işaret edeceğini de iddia ediyor.

Apple’ın bu yaklaşan HomePod modeli için planları, şirketin uzun süredir Amazon ve Google’ın teklifleriyle rekabet etmek istediği göz önüne alındığında, tamamen sürpriz değil. Apple, bu ekranlı HomePod’u 2024 yılına kadar pazara sunabilirse, birkaç ev otomasyonu odaklı özelliğe sahip olduğu söylenen yakında çıkacak Google Pixel Tablet’e ek olarak 2. Nesil Google Nest Hub’a karşı rekabet etmeye başlayacak.

Teknory