ABD dışından ESPN+ nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ABD dışından ESPN+ aboneliğinizin engelini güvenilir bir şekilde kaldırabilir ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,47 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. ESPN+, dövüş sporlarını, kolej sporlarını, NHL’yi, rugby birliğini, golfü ve çok daha fazlasını izlemek için tartışmasız en iyi platformdur. Sorun? Lisans […]

ABD dışından ESPN+ nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ABD dışından ESPN+ aboneliğinizin engelini güvenilir bir şekilde kaldırabilir ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,47 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


ESPN+, dövüş sporlarını, kolej sporlarını, NHL’yi, rugby birliğini, golfü ve çok daha fazlasını izlemek için tartışmasız en iyi platformdur. Sorun? Lisans anlaşmaları nedeniyle yalnızca ABD’de mevcuttur, yani yurt dışından bağlanmak için bir VPN kullanmanız gerekir.

Akış dostu VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve ABD’deki güvenli bir sunucuya bağlanabilir, yani dünyanın her yerinden en büyük spor etkinliklerini izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, akış sitelerinin engellemesini kaldırabilecek bir hizmete kaydolmak, favori işletim sisteminiz için uygulamayı indirmek ve ardından ABD’de güvenli bir sunucu bulmak İşlem hızlı ve kolaydır ve ESPN+ sizin bağlantı kurduğunuzu düşünecektir. Bir sonraki oturum açma girişiminizde ABD.

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) muhtemelen ESPN+ engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Kullanıcılar, aynı hesapla aynı anda beş adede kadar bağlantı, güçlü şifreleme seviyeleri ve yardımcı müşteri desteği ile hemen hemen her akış sitesinde güçlü bağlantı hızları ve güvenilir engelleme kaldırma elde eder. En ucuz hizmet değil ama sınırlı bir süre için indirimde.

Bir yıllık ExpressVPN aboneliği 85,47 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %49 tasarruf etmenizi sağlar. Bu büyük ölçüde indirimli plan, fazladan üç ay ve ücretsiz olarak bir yıllık sınırsız bulut yedekleme ile birlikte gelir. Aboneler ayrıca 30 günlük para iade garantisi alırlar, böylece işler yolunda gitmezse yatırımınızı geri alabilirsiniz. Yine de o noktaya geleceğini düşünmüyoruz.

ile dünyanın her yerinden ESPN+ izleyin ExpressVPN’de en iyi anlaşma(Yeni bir sekmede açılır).

Teknory