Yalnızca 70 ABD Doları karşılığında bir Microsoft Office lisansının ve her birine yönelik kursların keyfini çıkarın

TL;DR: 2 Nisan’dan itibaren, Windows 2021 için Microsoft Office Professional’ın yanı sıra Premium Microsoft Office Eğitim Paketi için ömür boyu lisans alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) sadece 69,99 $ için. Bu, %90’ın üzerinde tasarruf demek. Yepyeni bir dizüstü bilgisayar gibi, yepyeni bir bilgisayar üzerinde çalışmak için tamamen boş bir tuval gibi geliyor. Ancak ister dizüstü ister […]

Yalnızca 70 ABD Doları karşılığında bir Microsoft Office lisansının ve her birine yönelik kursların keyfini çıkarın

TL;DR: 2 Nisan’dan itibaren, Windows 2021 için Microsoft Office Professional’ın yanı sıra Premium Microsoft Office Eğitim Paketi için ömür boyu lisans alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) sadece 69,99 $ için. Bu, %90’ın üzerinde tasarruf demek.


Yepyeni bir dizüstü bilgisayar gibi, yepyeni bir bilgisayar üzerinde çalışmak için tamamen boş bir tuval gibi geliyor. Ancak ister dizüstü ister masaüstü kurulum olsun, bir noktada zor bir gerçeğin farkına varacaksınız… yeni bir Microsoft Office lisansına ihtiyacınız var(Yeni bir sekmede açılır).

Microsoft Office tüm temel uygulamaları sunar(Yeni bir sekmede açılır) Microsoft Word’den Microsoft Outlook’a kadar yıllardır tanıdığınız ve sevdiğiniz. Yeni cihazınız için yeni bir lisansa ihtiyacınız varsa Windows 2021 için Hepsi Bir Arada Microsoft Office Professional ve yalnızca Windows için bir lisans sağlamayan Premium Microsoft Office Eğitim Paketi’ne göz atmak isteyebilirsiniz. , ancak hepsinde usta olabilmeniz için tüm programlarda çevrimiçi kurslardan oluşan bir filo. Ve şu anda sınırlı bir süre için yalnızca 69,99 ABD Doları’na (çevrimiçi en iyi fiyat) sahip olabilirsiniz.

Bilgisayarınızın asıl kullanım amacı ister iş ister oyun olsun, Microsoft Office uygulamaları her şey için kullanışlıdır. Microsoft Word’de bir belge hazırlamaktan nihayet oturup Microsoft Excel’de bir aile bütçesi oluşturmaya kadar, bu dokuz programda her şey için bir şeyler varmış gibi hissettiriyor. Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi klasikleri ve Teams, OneNote, Publisher ve Access gibi daha yeni go-to’ları içerir. Bu olmazsa olmaz pakette Skype Kurumsal bile var.

Microsoft Office’i bilgisayarınıza yükledikten sonra, sekiz Microsoft uygulamasının her birinde eğitim alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) hepsi hakkında çevrimiçi bir kurs ile. Ödüllü işletme okulu profesörü Chris Haroun tarafından verilen Excel’de Programlama Dahil Eksiksiz Microsoft Excel Kursu ile bir Excel bilgini olun. Bu kapsamlı Excel kursu, her özelliği sıfırdan nasıl kullanacağınızı ve bu yararlı uygulamadan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğretir. Diğer Office programları hakkında herhangi bir tereddütünüz varsa, sizi hızlandırmak için hazır bir kurs var. Tüm bu beceriler, özgeçmişinize daha fazla beceri eklemenize de yardımcı olabilir.

Windows 2021 için Hepsi Bir Arada Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi ile bir lisansın ve uygulamalarda kapsamlı bir eğitimin keyfini çıkarın(Yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için web’deki en iyi fiyat olan yalnızca 69,99 ABD Doları karşılığında kullanılabilir.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory