Üç Sıralı Volkswagen ID. Buzz Interior, Retro-Fütürist Doğru Yapıldı

VW kimliği. Buzz, retro minibüs tutkunlarını nostaljiden ağlatmak için beklenen tüm dokunuşlara sahip. İki adet elektrikli kayar yan kapı ve elektrikli sürgülü camlar, retro stili modern zaman kullanılabilirliği ile birleştiren zarif bir dokunuş. Buna ek olarak, arka tamponun altından hava iterek harekete geçen bir elektrikli bagaj kapağı ve aydınlatmalı kapı kollarına sahip bir yakınlık anahtarı […]

Üç Sıralı Volkswagen ID.  Buzz Interior, Retro-Fütürist Doğru Yapıldı

VW kimliği. Buzz, retro minibüs tutkunlarını nostaljiden ağlatmak için beklenen tüm dokunuşlara sahip. İki adet elektrikli kayar yan kapı ve elektrikli sürgülü camlar, retro stili modern zaman kullanılabilirliği ile birleştiren zarif bir dokunuş. Buna ek olarak, arka tamponun altından hava iterek harekete geçen bir elektrikli bagaj kapağı ve aydınlatmalı kapı kollarına sahip bir yakınlık anahtarı vardır.

Bu arada, gösterge paneli ahşapla göz kamaştırıyor ve döşeme için delikli suni deri koltuklar ve renk temalı borulardan oluşan üç renk seçeneği var. Standart donanım, 12 yönlü elektrikli ön koltuklar, ısıtmalı ikinci sıra koltuklar, ısıtmalı direksiyon simidi, otomatik klima kontrolü, 5,3 inç dijital gösterge paneli, 30 renkli ortam aydınlatması ve kablosuz akıllı telefonlu 12,9 inç bilgi-eğlence dokunmatik ekranı içerir. bağlantı.

VW ID’de yolcu konforu en üst düzeydedir. vızıltı Daha yüksek oturma pozisyonu, çoğu SUV için tipiktir ve 60:40 oranındaki ikinci sıradaki koltuklar, daha fazla büyük kargo taşımak için daha fazla alan ortaya çıkarmak için katlanabilir. VW henüz sayıları açıklamadı, ancak Avrupa’ya özgü kısa dingil mesafesi kimliği. Buzzes, üçüncü sıradaki koltuklar dik konumdayken 39,5 fit küp depolama alanı sunuyor. İkinci sıradaki sandalyelerin katlanması, bunu 2.205 litreye çıkarıyor.

VW kimliği. Buzz, 2024’te ABD bayilerine ulaşacak. Alman otomobil üreticisi, piyasaya sürülmeye yakın fiyatlandırmayı açıklamayı vaat ediyor.

Teknory