ABD vs Hollanda ücretsiz nasıl izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ABD’den BBC iPlayer engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilir ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. ABD’li hayranlar, bu yılki Dünya Kupası’ndaki her maçı FOX Sports ağ ailesinde izleyebilir. Canlı akış, FuboTV, Sling TV ve YouTube TV’de de mevcuttur. Bu iyi […]

ABD vs Hollanda ücretsiz nasıl izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, ABD’den BBC iPlayer engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilir ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


ABD’li hayranlar, bu yılki Dünya Kupası’ndaki her maçı FOX Sports ağ ailesinde izleyebilir. Canlı akış, FuboTV, Sling TV ve YouTube TV’de de mevcuttur. Bu iyi bir haber, ancak bu seçeneklerin tümü ödeme gerektiriyor. Dünya Kupasını ücretsiz izlemenin bir yolunu arıyorsanız, bir VPN kullanmanız gerekir.

Bir VPN ile, tüm eylemi BBC iPlayer ve ITVX’te ücretsiz olarak izlemek için İngiltere’deki bir sunucuya bağlanabilirsiniz.

ABD-Hollanda Maçı Ne Zaman?

ABD ve Hollanda, 3 Aralık Cumartesi günü Dünya Kupası’nda çeyrek final için kapışacak:

ABD – Hollanda — 10:00 ET / 15:00 GMT

Maç İngiltere’de BBC One’da canlı yayınlanacak. Ayrıca maçı BBC iPlayer üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

ABD’de Dünya Kupası’nı ücretsiz izleyebilir misiniz?

Bu yılki Dünya Kupası’ndaki her maçı BBC iPlayer ve ITVX’te ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz VPN’e kaydolup uygulamayı indirdikten sonra, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu hızlı ve kolay işlem, BBC iPlayer gibi siteleri İngiltere’de ikamet ettiğinizi, yani çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izleyebileceğinizi düşünmeleri için kandırır.

Evet, bir VPN’e abone olmak için bir miktar ödeme yapmanız gerekecek, ancak para iade garantilerini kullanarak bu maliyeti geri alabilirsiniz. Dünya Kupası süresince yayın sitelerinin engellemesini kaldırmak için kaydolabilir ve tüm aksiyonu izledikten sonra yatırımınızı geri alabilirsiniz. Bu çok sinsi, ancak bu para iade garantileri kullanılmak için var.

Engellemeyi kaldırmak ve BBC iPlayer’ı izlemek için en iyi VPN nedir?

Akış için en iyi VPN olma konusunda çok fazla rekabet var. ExpressVPN üstünde kalır. Bu yüksek hızlı hizmet, güçlü şifreleme düzeyleri, tüm işletim sistemleri için uygulamalar, beş adede kadar çoklu oturum açma ve BBC iPlayer ve Netflix gibi önde gelen akış sitelerinde güvenilir engelleme kaldırma sağlar.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 87,08 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Dünya Kupasını izlemek için kaydolabileceğinizi ve ardından bu cömert para iade garantisini kullanarak yatırımınızın karşılığını alabileceğinizi unutmayın.

ExpressVPN’deki en iyi fırsatla Dünya Kupasını ücretsiz izleyin.

Teknory