Prime Day Echo Show fırsatı: Echo Show 10’da tasarruf edin ve daha fazlası

Amazon, 2 Ekim itibarıyla Echo Show cihazlarının fiyatlarını zaten düşürüyor. Echo Show 15, Echo Show 10 ve daha fazlasında Prime Day öncesi fırsatları yakalayın. Echo Show cihazlarında en iyi erken Prime Day fırsatları: İster günlük hayatınızı kolaylaştıracak akıllı bir ekran arıyor olun ister tatil alışverişinize erken başlıyor olun, Prime Day öncesinde Echo Show’da %66’ya kadar […]

Prime Day Echo Show fırsatı: Echo Show 10’da tasarruf edin ve daha fazlası

Amazon, 2 Ekim itibarıyla Echo Show cihazlarının fiyatlarını zaten düşürüyor. Echo Show 15, Echo Show 10 ve daha fazlasında Prime Day öncesi fırsatları yakalayın.

Echo Show cihazlarında en iyi erken Prime Day fırsatları:echo show 10 3. nesil

Echo Show 5 (3. nesil, 2023)

İster günlük hayatınızı kolaylaştıracak akıllı bir ekran arıyor olun ister tatil alışverişinize erken başlıyor olun, Prime Day öncesinde Echo Show’da %66’ya kadar tasarruf edebilirsiniz. Şu anda yayında olan en iyi Echo Show fırsatları hakkında daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin:

Genel olarak en iyi anlaşma

Neden bunu seviyoruz?

Echo Show 15, filmler, yemek tarifleri ve görüntülü sohbetler için mükemmel olan 15,6 inçlik devasa ekranıyla Amazon’un şimdiye kadarki en akıllı akıllı ekranıdır. Ayrıca yerleşik Fire TV’ye de sahiptir, böylece Netflix, Prime Video, Disney+, Hulu ve daha fazlasındaki tüm favori programlarınızı ve filmlerinizi yayınlayabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon Echo Show 15 akıllı bir hoparlör, resim çerçevesi ve TV’dir

Alexa ile şovlara göz atın ve ellerinizi kullanmadan yapılacak işlerinizi takip edin. “Alexa, bana popüler TV programlarını göster” veya “Alexa, alışveriş listeme süt ekle” demen yeterli. Kolay erişim için ana ekrana yapışkan notlar ve yapılacaklar listeleri bile ekleyebilirsiniz.

En iyi ikinci anlaşma

Neden bunu seviyoruz?

Echo Show 10 (3. Nesil) en büyük ekrana sahip olmayabilir ancak yine de harika bir akıllı ekrandır. 10,1 inçlik ekranı, film izlemek veya görüntülü sohbet etmek için mükemmeldir ve hareket takip kamerası, hareket ettiğinizde bile sizi çerçevenin içinde tutar.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon’un Echo Show 10’u favori akıllı ev cihazlarımızdan biridir

Echo Show 10’unuzu kullanmadığınız zamanlarda Amazon Photos ve Alexa ile dijital fotoğraf çerçevesine dönüştürebilirsiniz. Prime üyeleri sınırsız fotoğraf depolama alanına sahip olur, böylece ana ekranınızı tüm favori anılarınızla doldurabilirsiniz.

En iyi bütçe anlaşması

Neden bunu seviyoruz?

Echo Show 5 (3. nesil, 2023) küçük bir güç merkezidir. Bu küçük adam, muhteşem bir ses için derin bir bas ve net vokal sunuyor. Spotify, Amazon Music veya başka herhangi bir yayın hizmetinden müzik, podcast ve daha fazlasını aktarın.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon Echo Show 5 ve Echo Show 8 (2. nesil): Sizin için hangisi doğru?

Yerleşik Alexa ile Echo Show 5, hatırlatıcı ayarlama, takviminizi kontrol etme ve diğer akıllı ev cihazlarınızı kontrol etme gibi günlük konularda da size yardımcı olabilir. Ayrıca dahili kamera ve mikrofon, arkadaşlarınızla ve ailenizle görüntülü sohbet etmenize veya parmağınızı kaldırmadan kapı kamerasını kontrol etmenize olanak tanır.

Daha fazla Echo Show fırsatı:

Konular
Amazon Echo Prime Günü

Teknory