ABD’de Akış ve Gezinme İçin En İyi Seçenekler

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez. En iyi ABD VPN’ini mi arıyorsunuz? Gizliliğinizle ilgili endişeleriniz, artırılmış güvenlik arayışınız veya yurtdışındaki akış hizmetlerine erişmeye hevesli olmanız fark etmeksizin, bir Sanal Özel Ağ (VPN) size yardımcı olabilir. Bir sağlayıcının sunucusuna güvenli bir VPN bağlantısı aracılığıyla İnternet’e bağlanarak, kendinizi […]

ABD’de Akış ve Gezinme İçin En İyi Seçenekler

Feragatname: Bu sitedeki bazı sayfalar bir satış ortağı bağlantısı içerebilir. Bu, yazımızı hiçbir şekilde etkilemez.

En iyi ABD VPN’ini mi arıyorsunuz? Gizliliğinizle ilgili endişeleriniz, artırılmış güvenlik arayışınız veya yurtdışındaki akış hizmetlerine erişmeye hevesli olmanız fark etmeksizin, bir Sanal Özel Ağ (VPN) size yardımcı olabilir. Bir sağlayıcının sunucusuna güvenli bir VPN bağlantısı aracılığıyla İnternet’e bağlanarak, kendinizi meraklı gözlerden koruyabilir ve aktivitelerinizi meraklı gözlerden gizleyebilirsiniz. Dahası, bir VPN ile başka bir alanda ve hatta ülkede İnternet kullanıyormuş gibi görünebilir, bu da evde veya yurt dışında başka türlü engellenen hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir.

Bir Bakışta – En İyi ABD VPN’leri

Bu listedeki her VPN için ayrıntılı bir açıklama aşağıda verilmiştir, ancak aceleniz varsa, ABD için en iyi 3 VPN’e hızlı bir genel bakış.

ABD için En İyi VPN Nasıl Seçilir?

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki İnternet kullanıcıları, hangi web sitelerini ziyaret edecekleri ve hangi hizmetleri kullanacakları konusunda yüksek derecede özgürlüğe sahiptir, ancak bu, bir VPN’e ihtiyaç duymadıkları anlamına gelmez. Son yıllarda, yalnızca federal ve yerel makamlardan değil, aynı zamanda İnternet davranışlarınızı izleyebilecek şirketlerden ve hatta artık yasadaki değişiklikler sayesinde belirli kullanıcı verilerini satabilen ISP’lerden gelen potansiyel gözetim ve mahremiyet tehditlerine ilişkin artan düzeyde endişe görüldü. üçüncü taraflara.

En iyi VPN nasıl satın alınır bölümünde bir VPN seçmeyle ilgili genel tavsiyeler bulacaksınız. [URL here]. Amerika Birleşik Devletleri’nde, temel endişeleriniz büyük olasılıkla gizlilik, güvenlik ve gözetlemeye karşı koruma olacaktır, bu nedenle iyi performans sağlamak için yüksek düzeyde koruma sağlayan ve Kuzey Amerika’da güçlü bir varlığa sahip VPN sağlayıcılarına odaklandık. Ayrıca günlük tutmayan veya neyi günlüğe kaydettiğini, neden günlüğe kaydettiğini ve bu bilgileri kimlerle paylaşabileceğini kapsayan açık, şeffaf politikaları olan sağlayıcıları da seçtik. Bazı sağlayıcılar, temel VPN’in ötesinde ek koruyucu özellikler sunarken, Bitcoin gibi daha az izlenebilir bir para birimi aracılığıyla ödeme alanlardan da bahsediyoruz.

ABD İnternet kullanıcılarının bir VPN’e ihtiyaç duymasının diğer nedeni, İngiltere’deki BBC iPlayer gibi belirli ABD dışı akış hizmetlerinden içerik akışı yapmak veya tatildeyken veya yurt dışında seyahat ederken TV ve video akış hizmetlerine erişmektir. Örneğin, Netflix, Hulu, HBO Now ve bir dizi başka ücretsiz ve ücretli kaynak, ABD sınırları dışındaki IP adreslerine, hatta ABD merkezli bir hesaba sahip bir kullanıcıya bile akış sağlamaz. Bir VPN, gerçek konumunuzu gizleyerek Amerika’dan yayın yapıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlayabilir.

En İyi ABD VPN’i: İlk 5

1. ExpressVPN: Genel olarak ABD için en iyi VPN

Fiyat: Aylık 12,95 ABD Doları, yıllık plan için aylık 6,67 ABD Doları (3 ay ücretsiz)

Sınırlı Fırsat: 3 ay ÜCRETSİZ!

ExpressVPN tüm paketi sağladığı için en iyi ABD VPN’idir. Hem bilgisayar hem de mobil uygulamalar, bir ABD IP adresi almayı kolaylaştırır. Ve yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 ulaşabileceğiniz destek mevcuttur.

Arabelleksiz akış için yüksek hızlar sunar. ExpressVPN Netflix, Disney Plus, Hulu, Amazon, YouTube, Peacock, iPlayer ve çok daha fazlası gibi akış platformlarının engellemesini kaldırmada harikadır.

Bu VPN, 160 konumda (94 ülke) 3.000’den fazla sunucuya sahiptir, böylece dünyanın neresinde olursanız olun içeriğe erişebilirsiniz. Mükemmel şifrelemeye sahiptir ve verilerinizi korumak için otomatik bir kapatma anahtarına sahiptir. Dolayısıyla, akış hizmetlerinin yanı sıra, halka açık Wi-Fi’de gezinmeyi daha güvenli hale getirmek için de kullanabilirsiniz. Bilgisayar korsanlarının veya üçüncü taraf dinleyicilerinin çevrimiçi yaptıklarınızı gözetleyemeyeceklerini bilerek kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. ExpressVPN’in kendisi günlük tutmaz, bu nedenle gizlilik konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Diğer VPN’lerden daha pahalı olsa da ödediğinizin karşılığını alacaksınız. Yüksek hızlar, çok çeşitli konumlar ve güvenli tarama elde edeceksiniz. Hatta 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak için yıllık plana abone olmanızı öneririz. Şubat 2023 itibariyle, bir aylık abonelik ücreti 12,95 ABD dolarıdır. Bunu yıllık planla karşılaştırın (12 ay artı, bizimkini kullanarak satın alırsanız 3 ay ücretsiz). bağlantılar) bu size ayda yalnızca 6,67 ABD dolarına mal olacaktır. Bu %49 tasarruf demektir!

ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için ExpressVPN incelememizi okuyun.

PROS

 • Akış platformlarının engellemesini kaldırmak için harika olan ışık hızında hızlar
 • Tonlarca cihaz ve yönlendirici için uygulamalar
 • Kesin kayıt tutmama politikası
 • Mükemmel 7/24 müşteri desteği
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

ExpressVPN’i şimdi edinin!

2. CyberGhost: En uzun para iade garantisine sahip en iyi ABD VPN’i

Fiyat: 2 yıllık plan için ayda 12,99 ABD doları, ayda 2,19 ABD doları (2 ay ücretsiz)

CyberGhost

En iyi ABD VPN’i için başka bir yarışmacı CyberGhost’tur. Romanya merkezli bu VPN, müşterilerin aralarından seçim yapabileceği çok çeşitli gizlilik ve internet güvenliği seçenekleri sunar. CyberGhost 91 ülkede 9.000’den fazla sunucuya sahiptir. Hiçbir meta veri veya kullanıcı etkinliği günlüğü tutmaz. Verileriniz, mükemmel iletme gizliliği ve OpenVPN bağlantıları ile 256 bit AES şifreleme ile korunacaktır.

Bu arada, bir kapatma anahtarı ve DNS sızıntı koruması, korumasız hiçbir trafiğin VPN kanalından ayrılmamasını sağlar. Diğer özellikler arasında bir reklam engelleyici, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve izleme önleme bulunur. CyberGhost ile yalnızca konumuna göre değil, aynı zamanda akış, torrent, ücretsiz halka açık WiFi kullanımı veya internette anonim olarak gezinme gibi kullanım amacınıza göre bir sunucu seçebilirsiniz.

Bu VPN hizmeti, bir yıllık planlar ve üzeri için 45 günlük para iade garantisi sağlar, böylece temelde risksiz deneyebilirsiniz.

PROS

 • Hızlı, güvenilir hizmet
 • Gizlilik dostu Romanya’da bulunuyor
 • Kullanımı kolay uygulamalar
 • Ekstra güvenlik için NoSpy sunucuları
 • 45 günlük para iade garantisi

EKSİLERİ

 • Gelişmiş yapılandırmalardan yoksun

CyberGhost’u şimdi edinin!

3. Özel İnternet Erişimi: En çok ABD sunucusuna sahip VPN

Fiyat: 2 yıllık plan için ayda 11,99 ABD doları, ayda 2,19 ABD doları (2 ay ücretsiz)

Özel İnternet Erişimi (PIA) geniş bir sunucu ağına sahiptir – 84 ülkede 30.000 sunucu – ve bunların çoğu Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır. PIA, Netflix, Disney+, BBC iPlayer, Disney+ ve Amazon Prime gibi akış hizmetleri için iyidir.

Bu VPN’nin kayıt tutmama politikası, port yönlendirme (torrent için harika) ve PIACTL (oradaki kodlayıcılara hitap edecek bir komut satırı aracı) vardır.

Bu VPN’nin sunucularına bağlanmak basit bir iştir, VPN’lerde yeni olanlar bile PIA’nın coğrafi atlama ve içerik engelleme yeteneklerinden yararlanabilecektir.

İster tatilde bir Amerikan vatandaşı olun ister yurt dışında yaşıyor olun, PIA en sevdiğiniz ABD akış hizmetlerine erişebilir. Netflix, Disney+, Hulu ve HBO Max’te coğrafi kısıtlamaları aşın. PIA’nın hızlı sunucuları, izlemenizin ara belleğe alma nedeniyle kesintiye uğramamasını sağlayacaktır. Bu VPN, şifrelemesi internet sağlayıcılarının kullanıcıların ne yaptığını takip etmesini engellediğinden, İSS kısıtlamasını da durdurabilir.

PROS

 • Geniş sunucu ağı (84 ülkede 30.000 sunucu)
 • Herhangi bir sunucuda hızlı P2P indirmeleri
 • Harika torrent özellikleri
 • Kayıt tutmama politikası
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • ABD merkezli (5 Eyes yetkisi altında)

Şimdi Özel İnternet Erişimi Alın!

4. Kuzey VPN’i: Güvenlik için en iyi ABD VPN’i

Fiyat: Aylık 12,99 ABD doları, yıllık plan için aylık 4,99 ABD doları

Gizlilik özellikleri, güvenlik, performans ve fiyat arasında en iyi genel dengeyi arıyorsanız, Nord VPN’i yenmek zordur. 59 ülkede 5.000’den fazla sunucusuyla küresel erişimi etkileyicidir. Yakındaki sunucularla %30 ila %35 oranında düşen hızlarla makul bir performans sunar. Ancak İngiltere’deki ABD sunucularını kullanırken %64’lük bir hız düşüşüyle, yurt dışına seyahat ediyorsanız en hızlı seçenek değildir.

Nord VPN, on dört göz ağının bir parçası olmayan ve zorunlu veri saklama yasalarına sahip olmayan Panama’da yerleşiktir. Nord VPN ayrıca katı bir kayıt tutmama politikası talep ediyor. Bunun ötesinde, daha fazla gizlilik için isteğe bağlı çift şifreleme ve çift sekmeli VPN, güçlü DNS sızıntısı koruması ve bir killswitch özelliği sunar. Daha fazla gizleme için, bir Onion over VPN sunucusu kullanarak trafiği TOR ağı üzerinden de yönlendirebilirsiniz. Nord VPN ucuz bir VPN olmayabilir, ancak tam olarak ödediğinizin karşılığını alırsınız.

PROS

 • Mükemmel bağlantı hızları
 • Çift şifreleme
 • İyi akış özellikleri
 • NordLynx tünel protokolü
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • P2P için port yönlendirmeyi desteklemiyor

NordVPN’i şimdi edinin!

5. IPVanish: Uzman kullanıcılar için en iyi VPN

Fiyat: Aylık 11,99 ABD doları, yıllık plan için aylık 3,99 ABD doları

IPVanish, 75 lokasyonda 1.900’den fazla sunucusuyla 40.000’den fazla VPN IP’sine hizmet veren, geniş bir küresel erişime sahip başka bir VPN’dir. Bu sunucuların 383’ü ABD merkezlidir ve IPVanish bir ABD şirketi olduğu için bu mantıklıdır. Maksimum gizlilik ve anonimlik arıyorsanız bu bir sorun olabilir, ancak IPVanish’in kayıt tutmama politikası vardır ve anonim ödemeler için Bitcoin’i kabul eder.

IPVanish’in PC istemcisi, hizmetin neredeyse her yönü üzerinde bol miktarda kontrol sağlayan oldukça karmaşıktır. Bir ülke seçip uygulamanın en uygun şehri ve sunucuyu seçmesine izin verebilir veya her ikisini de kendiniz yapılandırabilirsiniz. VPN bağlantınızın kesilmesi durumunda tüm bağlantıları kesecek bir öldürme anahtarı vardır ve IPVanish’i her 45 dakikada bir IP adreslerini değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz ve ek koruma için kendi DNS sunucularını kullanabilir. ABD merkezli bir hizmetten memnun olmanız koşuluyla, en iyilerinden biridir, ancak yurt dışından eyalet sunucularına erişirken biraz yavaştır; bağlantı hızlarında %72,5’lik yüksek bir düşüş gördük, ancak daha yakın bağlantılar %33 ila %36 aralığında kaldı.

PROS

 • Birçok ABD sunucusu
 • Sınırsız eşzamanlı bağlantı
 • WireGuard ile mükemmel hızlar
 • İyi güvenlik özellikleri
 • 30-gün para iade garantisi

EKSİLERİ

 • ABD merkezli (5 Eyes yetkisi altında)

IPVanish’i şimdi edinin!

Çözüm

Nerede olursanız olun Amerika Birleşik Devletleri’nden akış içeriğine erişmek ve aynı zamanda gizli ve güvende kalmak istiyorsanız, en iyi ABD VPN’ini edinmelisiniz. IP adresinizi gizleyecek, akış sitelerinin engellemesini kaldıracak, çevrimiçi etkinliklerinizi gözetleyen İSS’lerden maskeleyecek ve verilerinizin güvende olduğundan emin olacaktır. Yukarıda listelenen VPN’lerden seçiminizi yapın ve gitmeye hazır olacaksınız.

Teknory