AFC Asya Kupası 2023 canlı yayını: AFC Asya Kupası’nı ücretsiz izleyin

TL;DR: AFC Asya Kupası maçlarını canlı ve ücretsiz olarak izleyin 10Oynat. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. 2024 yılı kesinlikle sporla başladı. Kesinlikle şikayetçi değiliz. Kış hüznünü yenmek için canlı spor gibisi yoktur. Hayranlara bu ay herkes için bir şeyler içeren gerçek bir smörgåsbord ikramı yapılıyor. Masters Snooker, Dakar Rallisi ve Avustralya […]

AFC Asya Kupası 2023 canlı yayını: AFC Asya Kupası’nı ücretsiz izleyin

TL;DR: AFC Asya Kupası maçlarını canlı ve ücretsiz olarak izleyin 10Oynat. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


2024 yılı kesinlikle sporla başladı. Kesinlikle şikayetçi değiliz. Kış hüznünü yenmek için canlı spor gibisi yoktur.

Hayranlara bu ay herkes için bir şeyler içeren gerçek bir smörgåsbord ikramı yapılıyor. Masters Snooker, Dakar Rallisi ve Avustralya Açık Ocak ayında gerçekleşecek. Peki ya futbol? Korkmayın çünkü AFC Asya Kupası ve Afrika Uluslar Kupası da bu etkileyici kadroda yer alıyor.

İzlenecek çok şey var. İşte bu noktada yardımcı olabiliriz. Sunulan her şeye ayak uydurmanın en iyi yollarını her zaman kontrol ediyoruz. Ve eğer bir şeyi ücretsiz izlemenin bir yolu varsa, biz de onun üzerindeyiz.

AFC Asya Kupası’nı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

AFC Asya Kupası nedir?

AFC Asya Kupası, Asya Futbol Konfederasyonu üyelerinin büyük erkek milli takımlarının katıldığı birincil futbol müsabakasıdır. Yarışma Asya’nın kıta şampiyonunu belirliyor.

Katar şu anki şampiyon. 1984’ten bu yana Japonya (dört kez) ve Suudi Arabistan (üç kez) en başarılı takımlar oldu.

2023 AFC Asya Kupası ne zaman?

Hayır, bu bir hata değil. 2023 AFC Asya Kupası 2024’te gerçekleşiyor. Yüksek yaz sıcaklıkları ve Katar’ın 2023 CONCACAF Altın Kupa’ya katılımı nedeniyle turnuva orijinal adı korunarak ertelendi.

2023 AFC Asya Kupası, yarışmanın 18’incisi olacak ve 2023’ten itibaren gerçekleşecek. 12 Ocak – 10 Şubat.

AFC Asya Kupası’nı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Kötü haber şu ki AFC Asya Kupası’ndaki her maçı ücretsiz izlemek şu anda mümkün değil.

Bununla birlikte, Avustralya’nın AFC Asya Kupası maçlarının tamamını, nakavt aşamalarından önceden seçilmiş dört maçın yanı sıra Network 10 üzerinden canlı ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Bu fikstürlerin canlı yayını da ücretsiz olarak mevcuttur. 10Oynat.

10Play coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz hizmete bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 10Play’e dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Mashable Fırsatları

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 10Play’e dünyanın her yerinden erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek 10Oynat

 5. AFC Asya Kupası’nın önemli fikstürlerini ücretsiz Steam

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, paranızı taahhüt etmeden 10Play’e erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak size AFC Asya Kupası’nı 10Play’de ücretsiz izlemeniz için zaman veriyor.

10Play için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı 10Play’in engelini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile AFC Asya Kupasını ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow