Galaxy Tab S9 sızdırılmış basın görselleri, tablet üçlüsünü gösteriyor (Güncelleme: Kaldırıldı)

Fotoğraf: Tran Mau Tri Tam, Unsplash’ta TL;DR Galaxy Tab S9 serisinin tablet üçlüsünü gösteren yeni basın görselleri sızdırıldı. Ancak Samsung, sızıntıyı kaldırmamız gerektiğini söyledi, bu yüzden onun yerine sevimli, korkmuş bir kedi yavrusu fotoğrafı ekledik. Sızan görüntüler, Galaxy Tab S9 ve S9 Plus’ın tek tip çerçevelere sahip olduğunu, Ultra’nın ise çift ön kamera için bir […]

Galaxy Tab S9 sızdırılmış basın görselleri, tablet üçlüsünü gösteriyor (Güncelleme: Kaldırıldı)

Fotoğraf: Tran Mau Tri Tam, Unsplash’ta

TL;DR

  • Galaxy Tab S9 serisinin tablet üçlüsünü gösteren yeni basın görselleri sızdırıldı.
  • Ancak Samsung, sızıntıyı kaldırmamız gerektiğini söyledi, bu yüzden onun yerine sevimli, korkmuş bir kedi yavrusu fotoğrafı ekledik.
  • Sızan görüntüler, Galaxy Tab S9 ve S9 Plus’ın tek tip çerçevelere sahip olduğunu, Ultra’nın ise çift ön kamera için bir çentiğe sahip olduğunu gösteriyor.

Güncelleme, 19 Haziran 2023 (17:16 ET): Bugün erken saatlerde, bu makaleyi Galaxy Tab S9 serisinin sızdırılmış iki görüntüsüyle birlikte yayınladık. Ancak aynı gün ilerleyen saatlerde Samsung’tan sızıntıları gidermemiz gerektiği haberini aldık. Bu nedenle, render’lar artık bu makalede gösterilmiyor veya bunlara bağlantı verilmiyor. Bunun yerine korkmuş bir kedi yavrusu fotoğrafının keyfini çıkarın.


Orijinal makale, 19 Haziran 2023 (05:32 ET): Samsung’un amiral gemisi tablet serisini yenilememiz gerekiyor ve bu seri bize Samsung Galaxy Tab S9 serisi şeklinde geliyor. Hafta sonu boyunca Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Watch 6 için sızdırılan tüm görsellerden sonra şimdi de tablet üçlüsünün görsellerini sızdırdık.

Sızdıran SnoopyTech, Galaxy Tab S9 serisinin bir basın görselini paylaştı.

Kabul edilmelidir ki, basında yer alan görseller, halihazırda bilmediğimiz veya beklemediğimiz pek çok bilgiyi açığa çıkarmıyor. Birincisi, Samsung dizide en az üç tablet piyasaya sürmeyi planlıyor. Bunların Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9 Plus ve Galaxy Tab S9 Ultra olmasını bekliyoruz.

Görüldüğü gibi, Tab S9 ve S9 Plus tek tip çerçevelere sahipken S9 Ultra, çift ön kamera ve muhtemelen diğer sensörler için sol çerçevesindeki çentiği koruyacak.

Samsung’un Temmuz ayındaki Unpacked etkinliğinde sergilemesini beklediğimiz diğer cihazların yanı sıra tabletle (muhtemelen Tab S9 veya Tab S9 Plus) ikinci bir render da var.

Ayrıca beklendiği gibi tabletler S Pen desteğini korumaya devam edecek. Bununla birlikte, orijinal 2021’de piyasaya sürüldüğünden ve yenilenmesi gerektiğinden, S Pen Pro’nun bu yıl herhangi bir yenileme görüp görmediği bilinmiyor.

İkinci resimde bir çift kulaklık da görebiliyoruz. Kesin olmamakla birlikte, tabletler ve diğer cihazlarla aynı etkinlikte piyasaya sürülebilecek olanın Samsung Galaxy Buds 3 olduğuna inanıyoruz. Samsung’un ayrıca Galaxy SmartTag’in yükseltilmiş bir sürümünü piyasaya süreceği söylendi, ancak bu henüz tespit edilmedi.

Galaxy Tab S9 sızdırılmış basın görselleri, tablet üçlüsünü gösteriyor (Güncelleme: Kaldırıldı)

Teknory