Akıllı saat fırsatları: Samsung Galaxy Watch 5, Fitbit Versa 4, Apple Watch Ultra ve Amazfit Bip 3 Pro’da tasarruf edin

Yeni bir akıllı saat satın almak mı istiyorsunuz? 15 Şubat’taki bu fırsatlara göz atın: EN İYİ SEÇİMİMİZ: Samsung Galaksi İzle 5(Yeni bir sekmede açılır) GPS, gelişmiş istatistik takibi ve selefini anlamlı şekillerde iyileştiren Galaxy cihaz entegrasyonuna sahip tam özellikli bir akıllı saattir— 259 dolar $309.99 (50 $ tasarruf edin) EN İYİ FITNESS İZLEYİCİ: Fitbit Versa […]

Akıllı saat fırsatları: Samsung Galaxy Watch 5, Fitbit Versa 4, Apple Watch Ultra ve Amazfit Bip 3 Pro’da tasarruf edin

Yeni bir akıllı saat satın almak mı istiyorsunuz? 15 Şubat’taki bu fırsatlara göz atın:

  • EN İYİ SEÇİMİMİZ: Samsung Galaksi İzle 5(Yeni bir sekmede açılır) GPS, gelişmiş istatistik takibi ve selefini anlamlı şekillerde iyileştiren Galaxy cihaz entegrasyonuna sahip tam özellikli bir akıllı saattir— 259 dolar $309.99 (50 $ tasarruf edin)

  • EN İYİ FITNESS İZLEYİCİ: Fitbit Versa 4(Yeni bir sekmede açılır) günlük hazırlık puanları da dahil olmak üzere pek çok akıllı fitness özelliğine sahip, moda öncüsü bir Apple Watch alternatifidir — 179,95 dolar 229,95 dolar (50 $ tasarruf edin)

  • EN İYİ SAVURMA: Apple Watch Ultra(Yeni bir sekmede açılır) ileri düzey kullanıcılar için mükemmel, görünüşte sonsuz bir özellik listesine sahip kaba ve sağlam bir akıllı saattir — 749 dolar 799 dolar (50 $ tasarruf edin)

  • EN İYİ DEĞERİ: Amazfit Bip 3 Pro(Yeni bir sekmede açılır) GPS’e, çok sayıda sensöre ve uzun pil ömrüne sahip kompakt ve hafif bir izleyicidir — 59,99 $ 69,99 $ (10 $ tasarruf edin)


Kışın acı soğuğu nihayet bahar güneşine dönüşmeye başlıyor. Bu, ister spor salonuna, ister ofise veya güneşli bir tatile gidiyor olun, muhtemelen evden daha sık çıkacağınız anlamına gelir. Ve iş, oyun veya fitness rutininizin zirvesinde kalmanın bir akıllı saatten daha iyi bir yolu var mı?

Bu bileğe bağlı harikalardan biri için pazardaysanız, şu anda hemen hemen her yaşam tarzına ve bütçeye uyabilecek birkaç tane var. Göze çarpan Android tabanlı seçimden Samsung Galaxy Watch 5(Yeni bir sekmede açılır) ultra uygun fiyatlı Amazfit Bip 3 Pro’ya(Yeni bir sekmede açılır)Amazon ve Best Buy gibi perakendecilerde son kalana kadar bu seçimlerde 50 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz.

Hangi saatin size uygun olduğundan emin değil misiniz? Endişelenmeyin, çünkü şu anda satışta olan en iyi seçeneklerden bazılarını bir araya topladık. Önerilerimize göz atın, sepete ekleyin ve kısa sürede sizin için mükemmel olan yeni bir akıllı saate sahip olacaksınız.

En iyi seçimimiz

neden beğendik

Samsung Galaksi İzle 5(Yeni bir sekmede açılır) Android kullanıcıları için açık farkla en iyi akıllı saattir. Kalp atış hızı izleme, EKG’ler ve vücut kompozisyonu analizi dahil olmak üzere çeşitli sağlık özellikleriyle birlikte gelir. Ayrıca GPS bağlantısı, temassız ödeme seçeneği, önemli erişilebilirlik özellikleri ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir. Aynı zamanda, ister fitness takipçisi ister akıllı telefon arkadaşınız olarak kullanın, günlük kullanım için yeterince sağlam olan çekici bir teknoloji ürünüdür.

En iyi fitness takipçisi

neden beğendik

Fitbit Versa 4(Yeni bir sekmede açılır) 7/24 kalp atış hızı izleme, uyku ve adet takibi, atriyal fibrilasyon sensörü ve stres yönetimi puanlaması dahil olmak üzere isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyle donatılmış harika bir fitness takipçisidir. Ayrıca, kendiniz izlemeyi unutursanız antrenmanlarınızı otomatik olarak algılayan ve kaydeden bir SmartTrack özelliği ile birlikte gelir. Bunların hepsi, Fitbit Pay, telefon bildirimleri, GPS ve daha fazlası gibi diğer akıllı saat merkezli özelliklerine ek olarak.

En iyi savurganlık

neden beğendik

Apple Watch Ultra(Yeni bir sekmede açılır) Apple’ın en iyi akıllı saati ve yakınından bile geçmiyor. Series 7’ye göre önemli bir pil ömrü yükseltmesi de dahil olmak üzere, dizinin geri kalanında sahip olduğunuz her şeye sahiptir. Bir dizi fitness seçeneği, çekici ama sağlam bir yapı, bir pusula uygulaması, Wayfinder yüzü olarak bilinen geliştirilmiş bir saat yüzü içerir. (bu modele özgü) ve çok, çok daha fazlası. Özellikle iPhone sahipleri için birinci sınıf fiyata değer.

En iyi değeri

neden beğendik

Amazfit Bip 3 Pro(Yeni bir sekmede açılır) Amazfit’in uygun fiyatlı Bip serisinin bir parçasıdır, ancak bütçe fiyat etiketinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu kompakt ve hafif izleyici, ihtiyacınız olan her şeye giriş seviyesi bir fiyat noktasında sahiptir. Bir LCD ekrana, polikarbonat gövdeye, entegre GPS’e ve kalp atış hızı, stres, kan oksijen doygunluk seviyeleri ve daha fazlası için izleyicilere sahiptir.

Teknory