Amazfit Helio Ring, Oura Ring’e karşı yarışan akıllı bir yüzüktür

TL;DR Amazfit, CES 2024 sırasında yeni Helio Ring akıllı yüzüğünün lansmanını yaptı. Helio Ring, kalp atış hızı, kandaki oksijen, uyku ve stres gibi hayati değerleri izlemenin yanı sıra, Hazırlık puanlarını kullanarak iyileşme istatistiklerine de odaklanıyor. Amazfit, Helio Ring’in fiyatını açıklamadı ancak kurtarma özelliklerinden bazıları Zepp Aura AI dinlenme ve sağlıklı yaşam hizmetine aboneliğe bağlı. Samsung’un […]

Amazfit Helio Ring, Oura Ring’e karşı yarışan akıllı bir yüzüktür

TL;DR

  • Amazfit, CES 2024 sırasında yeni Helio Ring akıllı yüzüğünün lansmanını yaptı.
  • Helio Ring, kalp atış hızı, kandaki oksijen, uyku ve stres gibi hayati değerleri izlemenin yanı sıra, Hazırlık puanlarını kullanarak iyileşme istatistiklerine de odaklanıyor.
  • Amazfit, Helio Ring’in fiyatını açıklamadı ancak kurtarma özelliklerinden bazıları Zepp Aura AI dinlenme ve sağlıklı yaşam hizmetine aboneliğe bağlı.

Samsung’un akıllı yüzük alanına yaygın olarak söylentilere konu olan Galaxy Ring ile girmesi bekleniyor. Ancak şirket ürünü üzerinde çalışırken diğerleri onu pazara sunuyor. Amazift şimdi akıllı yüzük pazarına yeni Helio Ring ile girdi ve Oura Ring 3’ün benzerlerine rakip oldu.

Amazfit, CES 2024 sırasında yeni Helio Ring’i duyurdu. Halka titanyum alaşımından yapılmıştır ve ağırlığı 4 gramdan azdır. Gün boyu takılacak şekilde tasarlanmıştır ve mevcut Amazfit akıllı saatlerinizi tamamlayabilir (ve verilerinizi Zepp uygulamasındaki iki ürün arasında birleştirebilir) veya bunlardan bağımsız olarak çalışabilir. Halkanın 10ATM suya dayanıklılığı vardır, böylece onu her türlü egzersiz sırasında takabilirsiniz.

Amazfit Helio Yüzük 2

Diğer akıllı yüzükler gibi Helio Ring de uyku takibi, atletik iyileşme istatistikleri ve kalp atış hızı, kandaki oksijen ve stres gibi diğer standart istatistikleri sunuyor. Ayrıca, uyku kalitenizi ve fiziksel eforunuzu dikkate alarak sınırlarınızı zorlamanız mı yoksa sakin olmanız mı gerektiğini söyleyen bir Hazırlık puanı da içerir.

Abonelik, siz uyurken ortam seslerini çalan ve vücudunuzun tepkisine göre sesleri ayarlayan yeni Zepp Aura AI dinlenme ve sağlıklı yaşam hizmetine bağlı. Hizmetin diğer özellikleri haftalık ve aylık fitness raporlarını içerir.

Amazfit Helio Yüzük 3

Amazfit, Helio Ring’in fiyat bilgisini paylaşmadı ancak bu yılın ilkbaharında Amazfit web sitesi aracılığıyla satışa sunulacak. Amazfit Helio Ring’i Mart ayında satın alan müşteriler, Zepp Aura dinlenme ve sağlıklı yaşam hizmetinin üç aylık ücretsiz deneme süresine sahip olacak.

Amazfit Helio Ring, Oura Ring’e karşı yarışan akıllı bir yüzüktür

Teknory