Samsung Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 kamera özellikleri sızdırıldı

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Yeni bir sızıntı, görünen Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 kamera özelliklerini ortaya çıkardı. Görünüşe göre Samsung geçen yılki kamera sistemlerini sunabilir. Şirket yine de yeni kamera sensörleri getirebilir. Samsung Galaxy katlanabilirleri, akıllı telefon fotoğrafçılığı için tam olarak yeni bir çıta oluşturmuyor, çünkü şirketin Ultra telefonları […]

Samsung Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 kamera özellikleri sızdırıldı

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Yeni bir sızıntı, görünen Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 kamera özelliklerini ortaya çıkardı.
  • Görünüşe göre Samsung geçen yılki kamera sistemlerini sunabilir.
  • Şirket yine de yeni kamera sensörleri getirebilir.

Samsung Galaxy katlanabilirleri, akıllı telefon fotoğrafçılığı için tam olarak yeni bir çıta oluşturmuyor, çünkü şirketin Ultra telefonları şarj etme eğiliminde. Ne yazık ki, son sızıntı Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile bunun değişmeyeceğini gösteriyor.

Tipster Yogesh Brar’ın gönderildi Twitter’da yaklaşan Galaxy katlanabilirlerinin kamera özellikleri ve ilk bakışta pek bir şey değişmiş gibi görünmüyor.

Yogesh Brar Samsung Galaxy katlanabilir kamera özellikleri

Galaxy Z Fold 5’in, 50MP ana kamera, 12MP ultra geniş lens ve 10MP telefoto kamera içeren Galaxy Z Fold 4 ile benzer kamera özellikleri sunacağı iddia ediliyor. İkinci sensörün odak uzaklığı hakkında bir bilgi yok, ancak bunun 5x veya 10x atıcı yerine geçen yılki Fold gibi 3x kamera olacağını tahmin ediyoruz.

Bu arada Galaxy Z Flip 5, 12MP ana kamera ve 12MP ultra geniş kameradan oluşan çift 12MP arka kamera sistemi sunacak. O halde burada bir telefoto kamera beklemeyin.

Tek teselli, telefonların görünüşe göre yeni görüntü sensörleri alacak olması. Ancak bunun tüm kameralar için mi yoksa yalnızca belirli atıcılar için mi geçerli olduğu belli değil. Yine de, özellikle düşük ışıkta görüntü kalitesini artıracağından, bunların daha büyük sensörler olduğunu umuyoruz.

Aksi takdirde Brar, telefonların ayrıca geliştirilmiş bir menteşe tasarımı, büyük dış ekranlar (Z Fold 5 için muhtemelen daha ince çerçeveler) ve Galaxy yonga seti için Snapdragon 8 Gen 2 alacağını iddia ediyor.


Samsung Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 kamera özellikleri sızdırıldı

Teknory