Amazon, 48 Saatlik İndirimden Önce Kara Cuma Fırsatları Sunuyor

Ev: Amazon, en iyi ev ve mutfak Kara Cuma fırsatlarından birkaçını paylaştı. Bazı YETI ürünlerinde %30’a varan ve De’Longhi Espresso Makinelerinde %30’a varan indirimler göreceğimiz bildiriliyor. Ashley Furniture, Casper, ZINUS ve Christopher Knight gibi oturma odası ve yatak odası mobilya markalarının yanı sıra KitchenAid, Ninja, Vitamix ve Cosori için de belirsiz oranlarda satışlar beklenebilir. Fitness:… Okumaya devam et Amazon, 48 Saatlik İndirimden Önce Kara Cuma Fırsatları Sunuyor

Amazon, 48 Saatlik İndirimden Önce Kara Cuma Fırsatları Sunuyor

Ev: Amazon, en iyi ev ve mutfak Kara Cuma fırsatlarından birkaçını paylaştı. Bazı YETI ürünlerinde %30’a varan ve De’Longhi Espresso Makinelerinde %30’a varan indirimler göreceğimiz bildiriliyor. Ashley Furniture, Casper, ZINUS ve Christopher Knight gibi oturma odası ve yatak odası mobilya markalarının yanı sıra KitchenAid, Ninja, Vitamix ve Cosori için de belirsiz oranlarda satışlar beklenebilir.

Fitness: Fitbit ürünleri, Amazon Black Friday erken satışları sırasında 100$’a varan indirimlerle bulunabilir ve 48 saatlik düzenli etkinlik NordicTrack S22i Studio Cycle için %40 tasarruf ve bazı Peloton aksesuarlarında %30’a varan fiyat indirimleri sağlar.

Giyim: Rihanna’nın Savage X Fenty iç çamaşırı ve iç giyim markası, Amazon Black Friday indirimi sırasında yarı yarıya azalabilir. Sweaty Betty de benzer indirimler görecek ve Marvel, Disney ve CocoMelon gibi çocukların en sevdiği markaları içeren Imagikids kıyafetleri en fazla %30 oranında indirim yapacak. Erken fırsatlar kategorisinde, Carhartt Rain Defender kapüşonlular ve belirli UGG Ayakkabılarında %25 indirim elde edin.

Ray-Ban gözlük ve güneş gözlüğü seçenekleri de %30’a varan indirimlerle satışa sunulacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow