Telefonunuzdan Kontrol Edebileceğiniz Her Ford Mustang Mach-E Özelliği

Telefonunuz, FordPass uygulaması aracılığıyla Ford’un BlueCruise adlı 2. Seviye sürücü yardımı özelliğini de etkinleştirebilir. BlueCruise, şerit değiştirme destek teknolojisinin yanı sıra arabanızı şeridin ortasında tutan teknolojiye sahiptir ve trafik akışına ayak uydurmak için hızınızı da ayarlayabilir. Ayrıca, genellikle işe gitmek için dışarı çıktığınız an gibi, programlanmış bir zamanda aracınızı telefonunuzdan uzaktan açabilirsiniz. Aynı şekilde telefonunuzdan […]

Telefonunuzdan Kontrol Edebileceğiniz Her Ford Mustang Mach-E Özelliği

Telefonunuz, FordPass uygulaması aracılığıyla Ford’un BlueCruise adlı 2. Seviye sürücü yardımı özelliğini de etkinleştirebilir. BlueCruise, şerit değiştirme destek teknolojisinin yanı sıra arabanızı şeridin ortasında tutan teknolojiye sahiptir ve trafik akışına ayak uydurmak için hızınızı da ayarlayabilir.

Ayrıca, genellikle işe gitmek için dışarı çıktığınız an gibi, programlanmış bir zamanda aracınızı telefonunuzdan uzaktan açabilirsiniz. Aynı şekilde telefonunuzdan klimayı açıp istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz, böylece işe giderken araba çok sıcak veya soğuk olmaz.

Telefonunuzla kontrol edilen tüm güvenlik ve uzaktan çalıştırma özelliklerine ek olarak, Mach-E, FordPass Uygulamasını kullanarak, aracınızın yakınında değilseniz bagajı açıp kapatmanıza olanak tanır. . Benzer şekilde, araç tüm gün güneşte oturduysa, sıcak havayı dışarı atmak için camları indirebilir ve sunroof/açılır tavanı açabilirsiniz. Son olarak, FordPass uygulaması, gerekirse uzaktan kornaya basmanıza ve farları yakmanıza olanak tanır.

Teknory