Amazon Fire 40 inç TV: Amazon’da 70 $ tasarruf edin

70 $ TASARRUF EDİN: Amazon Fire 40 inç TV bugün Amazon’da 179,99 dolara satılıyor ve 249,99 dolarlık liste fiyatından %28 indirim alıyor. Bu fırsatın yalnızca Prime üyeler için geçerli olduğunu unutmayın. Başbakan üyeleri, şanslısınız. Amazon bugün Amazon Fire TV’lerde özel fırsatlar sunuyor. Amazon Fire 40 inç TV, 179,99 dolara satılıyor; bu, normal fiyatı olan 249,99 […]

Amazon Fire 40 inç TV: Amazon’da 70 $ tasarruf edin

70 $ TASARRUF EDİN: Amazon Fire 40 inç TV bugün Amazon’da 179,99 dolara satılıyor ve 249,99 dolarlık liste fiyatından %28 indirim alıyor. Bu fırsatın yalnızca Prime üyeler için geçerli olduğunu unutmayın.


Başbakan üyeleri, şanslısınız. Amazon bugün Amazon Fire TV’lerde özel fırsatlar sunuyor.

Amazon Fire 40 inç TV, 179,99 dolara satılıyor; bu, normal fiyatı olan 249,99 dolardan 70 dolar daha düşük. %28 indirimle bu fiyat, TV’nin şimdiye kadarki en düşük fiyatıdır. Bu TV’nin satışa çıktığı bilinse de, tam tasarruf tutarının dalgalı bir geçmişi var. Fırsatınız varken tüm zamanların en düşük fiyatını yakalamanızı öneririz.

Bu yılın başlarında, Mashable’ın sahibi Ingrid Cruz, incelememizde Amazon Fire 40 inç’i “yerden ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan sorunsuz bir TV” olarak övdü. Bütçe dostu bir fiyata canlı TV, video oyunları, müzik ve yayın platformlarına erişmenizi sağlar. Yine de TV’nin 1080p HD çözünürlüğü sayesinde kaliteden ödün verilmiyor. Ücretli abonelik hizmetleri aracılığıyla kesinlikle yayın yapabilseniz de, bu TV’nin YouTube, Freevee, Tubi ve Pluto TV gibi uygulamalar aracılığıyla en sevdiğiniz eğlenceye ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan seçeneklere sahip olmasını seviyoruz. Ayrıca, MGM+’ya hiçbir ekstra ücret ödemeden 6 aylık bir alt bölüme sahip olursunuz.

Amazon Fire 40 inç TV’nizi bugün puanlayın ve yayın yaparken tasarruf edin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow