Amazon, Google IO’dan Önce Bağımsız Piksel Tablet Şarj Yuvasının Fiyatını Sızdırdı

Rıhtımın sızan fiyat etiketi kaşları kaldırsa da, yeteneklerine ilişkin hala bir belirsizlik var. Karşılaştırıldığında, bir Nest Audio hoparlörün fiyatı 99 ABD dolarıdır ve çok yönlü işlevsellik sunar. Bağlantı biriminin, tablet çıkarılsa bile müzik çalmaya veya yayınları almaya devam etmesini sağlayan kendi Wi-Fi bağlantısına sahip olma olasılığı vardır. Diğer Nest cihazlarının görünümüne benzerliği göz önüne alındığında, […]

Amazon, Google IO’dan Önce Bağımsız Piksel Tablet Şarj Yuvasının Fiyatını Sızdırdı

Rıhtımın sızan fiyat etiketi kaşları kaldırsa da, yeteneklerine ilişkin hala bir belirsizlik var. Karşılaştırıldığında, bir Nest Audio hoparlörün fiyatı 99 ABD dolarıdır ve çok yönlü işlevsellik sunar.

Bağlantı biriminin, tablet çıkarılsa bile müzik çalmaya veya yayınları almaya devam etmesini sağlayan kendi Wi-Fi bağlantısına sahip olma olasılığı vardır. Diğer Nest cihazlarının görünümüne benzerliği göz önüne alındığında, varsayım doğrudur. Özellikle yerleştirme istasyonu, Google Nest Hub ile çarpıcı bir benzerlik taşıyor.

Söylentilere ve sızan görüntülere dayanarak, Pixel Tablet muhtemelen kalın çerçevelere ve merkezi olarak konumlandırılmış bir ön kameraya sahip olacak. Donanım özellikleri henüz doğrulanmamış olsa da, Pixel Tablet’in 10.95 inç ekrana, çift 8 MP arka kameraya ve 256 GB’a kadar depolama alanına sahip olacağı tahmin ediliyor. İşlem gücünü sağlayan Google’ın en yeni şirket içi Tensor G2 yonga setine de güvenebilirsiniz.

Teknory