Amazon Hediye Kartları İçin Eski Android Telefonunuzda Nasıl Ticaret Yapılır?

Her şeyden önce, Amazon oldukça makul boyutta bir Android telefon yelpazesini takas olarak alıyor, ancak hepsini almıyor. Samsung, LG, Motorola ve daha fazlası gibi büyük üreticilerin cihazlarını kabul etse de, yalnızca son birkaç yılın modellerini alacaktır. On yılı aşkın bir süre öncesine ait bir telefonunuz varsa, umutlanmayın. İkinci olarak, alacağınız kesin takas değeri, takas ettiğiniz […]

Amazon Hediye Kartları İçin Eski Android Telefonunuzda Nasıl Ticaret Yapılır?

Her şeyden önce, Amazon oldukça makul boyutta bir Android telefon yelpazesini takas olarak alıyor, ancak hepsini almıyor. Samsung, LG, Motorola ve daha fazlası gibi büyük üreticilerin cihazlarını kabul etse de, yalnızca son birkaç yılın modellerini alacaktır. On yılı aşkın bir süre öncesine ait bir telefonunuz varsa, umutlanmayın.

İkinci olarak, alacağınız kesin takas değeri, takas ettiğiniz telefonun durumuna, modeline ve yılına bağlı olacaktır, ancak genel olarak konuşursak, burada bankayı bozmayı beklemeyin. Amazon hediye kartlarında kesinlikle telefonunuzun tam değerini geri alamayacaksınız – telefon yepyeniyse 10-20 dolar, belki 30 dolar kazanmayı bekleyin. Ek olarak, açıklığa kavuşturmak için, takasınız için fiziksel bir Amazon hediye kartı almayacaksınız. Bunun yerine, herhangi bir Amazon satın alımında kullanabileceğiniz Amazon mağaza kredisi alacaksınız.

Teknory